Wpis z mikrobloga

Witam, dobrze zatem proszę bardzo mi powiedzieć dlaczego będziecie głosować na konkretna partie, pomijam PiS bo wiadomo, ale:
- po: to samo co PiS oferuje plus kredyt 0% i zwolnienie z dochodowego ludzi poniżej 6k brutto, wszystkie socjale, wiec kto na to będzie zapier dalal?
- trzecia droga - no pytanie kto by chciał mieć za rządzących flagi, odrzutkow i zamordystów - c19 i maseczki, zlikwidowanie gotówki etc
- lewica - bez komentarza xd
- konfa - nie imigrantom, zlikwidować ZUS ale co w zamian? Kto ma #!$%@? na emerytów? Plus mieszankę religi z państwem…
#polityka #finanse #ekonomia #pis #po
  • 9
@anhydryt: głosuję na trzecią drogę bo jest to jakiś tam powiew "świeżości" (tak wiem że to nie prawda xD), ale jest to takie umiarkowane centrum światopoglądowe i gospodarcze (gospodarczo to nawet bardziej na prawo) nie mają żadnych radykalnych reform nie ma zbyt dużo rozdawnictwa i obietnic, są za obcięciem socjalu oraz wprowadzeniem podatku katastralnego na mieszkania. Dodatkowo 800+ dla pracujących i ulga podatkowa od ilości posiadanych dzieci (zastąpienie 500+? ) no
@anhydryt:

KO - światopogląd, państwo prawa, dużo mniejsze afery i złodziejstwo niż pis, ue, kwestie finansowe.. no cóż, nie podobają mi się ich wszystkie pomysły - jeżeli komuś się wszystko podoba w danej partii, to musi się zastanowić nad sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

cóż, to nie koncert życzeń, wybiera się to do czego najbliżej.

Co do reszty mam podobne zdanie
Chociaż może być tez tak, ze PiS najgorsze co ma to dotrzymywanie obietnic, a po co najlepsze to ich nie dotrzymywanie wiec może faktycznie Po najlepiej xd
@anhydryt: nie na konkretną, ale przeciwko. Widzisz różnicę?

kredyt 0%


@anhydryt: to już było, sam korzystałem. Nie spowodowało zapaści finansów.

zwolnienie z dochodowego ludzi poniżej 6k


@anhydryt: to lepsze niż podnoszenie bez sensu minimalnej...

Kinfa? Zbieranina oszołomów z powykręcanymi poglądami pochodzącymi albo zza wschodniej granicy, albo z jakiejś książki do nabożeństwa?

Lewica? Nie mam nic przeciwko - byle by znowu nie weszli do kościołów dokładając przywejow.
@anhydryt: Konfederacja która broni gotówki to mi wystarczy. Reszta wciśnie nam elektroniczny pieniądz albo płatności gotówkowe z limitem 1k zł za niedługo. czyli tzw nową komune. Szkoda że ci wyżej nie patrzą na to i głosują sobie na KO lub kotłownie która jest pro europejska , a unia i tak na nas wymusi likwidacje gotówki prędzej czy później
@anhydryt

@mat0707: a traktowanie kobiet jak gorszych Ci pasuje?


Przestań, jaki oni mają wpływ na życie kobiet i ich praw? To temat poboczny dla lewicowych walniętych feministek. Trzeba zająć się prawdziwymi problemami A nie bawienie się w feminizm lgbt wybieranie płci eko główna i inne chore niepotrzebne tematy.