Wpis z mikrobloga

Jak tam? Idziecie 15 zagłosować na "stonowaną i zrównoważoną partię, dla wykształconych elit", bo jesteście "świadomymi" ludźmi. Tak? Buahahaha

W sumie dobrze, że idioci ładują się w bagno, ale szkoda, że pociągają za sobą innych.

No, ale przynajmniej "wyjdziemy z mroków średniowiecza i ciemnoty", czyli będziemy już bezrefleksyjnie z wywalonym jęzorem robić i naśladować wszystko co Unia sobie wymyśli.

Oczywiście odklejone baby z lewicy i KO będzie stać na to, żeby zrobić ta adaptacje energetyczna, bo jak się całe życie nie skalało rąk żadną uczciwą pracą, a jedynie p.i.e.r.d.o.l.i.ł.o głupoty to łatwo jest wierzyć we wzniosłe idee, że wszyscy będziemy szczęśliwi i piękni, a miłość do planety is the best. oraz, że wprowadzenie parytetów, likwidacja pay gap, finansowanie kobietom wszystkiego i urlopów menstruacyjnych po 5 dni w miesiącu+normalny urlop+4 dniowy dzień pracy, opieki, macierzyńskie itd (może prościej będzie płacić kobietom za to, że żyją i niech nie chodzą do pracy, bo praktycznie i tak niewiele tych dni roboczych dla nich zostaje), to wszystko wypali i gospodarka będzie się kręcić. Mówię wam. Kij, że dla Kowalskiego, który chodzi do roboty za medianę to te wszystkie opłaty, FIT for 55, adaptacje, zaszyte dopłaty emisyjne, popmy ciepła, termomodernizacje, wymuszenie zmiany auta to bedzie techniczny nokaut finansowy, który powali go na deski, a jeśli wierzycie, że wam całość sfinansują to jesteście durni. Sfinansują 60 procent kobietom z dziećmi i 13 procent mężczyznom. Oczywiście w ustawie będzie po równo, ale taka wyjdzie proporcja jak uwzględnicie to od kogo zrobią większy odpływ w podatkach i inne zmienne.

Jak ja bym chciał, żeby te odklejone dzidy jak Jachira, albo te wszystkie feministki z lewicy, które wyglądają jak zużyte alkoholiczki po kuracji sterydowej trafiły do normalnej roboty po 10 godzin na Szparagach na akord to nagle wzniosłe idee i chóry anielskie w głowach by ucichły.

#bekazlewactwa #bekazpisu #polityka #gospodarka #ekonomia #tusk #polska #feministki #lewica #konfederacja #uniaeuropejska #fitfor55 #bekazfeministek #europa #wybory #rozowepaski #logikarozowychpaskow #agenda2030 #teoriespiskowe #ekologia
  • 29
Jak ja bym chciał, żeby te odklejone dzidy jak Jachira, albo te wszystkie feministki z lewicy, które wyglądają jak zużyte alkoholiczki po kuracji sterydowej trafiły do normalnej roboty po 10 godzin na Szparagach na akord to nagle wzniosłe idee i chóry anielskie w głowach by ucichły.


@Ynfluencer: ciekawe czy Wasz Krzysiu jakby poszedł do normalnej pracy, zamiast być na garnuszku rodziców, to też by #!$%@?ł głupoty o etosie pracy
@card_man: Ale to nie on chce finansować wszystko wszystkim (oprócz facetom) tylko te laski.

Łatwo jest żyć w poczuciu, że wszystko będzie dobrze i na wszystkie te ekofaszystowskie bzdety każdemu starczy jeśli pobiera się pensje, uposażenie poselskie tylko za piertolenie głupot, nie ma się w życiu żadnego wysiłku i do tego ma bogatych mężów.

Wtedy każdy miałby czas i siłę na "miłość do planety" i mrzonki o zielonej wyspie.
@Leniek: @ChempyTuj @zimowyporanek W ogóle nie zrozumieliscie przesłania.

Chodziło mi o to, że miliony ludzi, którzy mają normalną pracę etatową i zarobki w granicach minimalnej, mediany i średniej będą borykać się z jakimiś lewackimi gownami, które są forsowane przez odklejone marionetki w modnych ciuchach, które poradzą sobie z tym lepiej, bo niewiele robią, a dostają uposażenia poselskie.

Jak wam przeszkadza ten przykład to podstawcie inna robotę, która wiele osób wykonuje sprzątanie,
@Ynfluencer: Nie no teraz to juz zmieniam zdanie i zagłosuje na Konfederacje która obnizy podatki i powstrzyma eko szaleństwo, albo na piS dzieki któremu bedziemy mieli rzadowa tarczę antylewackopomysłową, jeszcze nie zdecydowałem do końca, ale dzięki tobie i twojemu wybitnemu opracowaniu otwarzyły mi sie oczy. Gdybym tylko mógł to zgłosiłbym Cię do ekonomicznej i Pokojewej nagrody Jobla