Wpis z mikrobloga

czyli tak te domówki i imprezy na schodkach tak wyglądają że zaprasza się 14-15latki i się z nimi pije, ja #!$%@? XD
dobra, #!$%@? pedofile i przegrywy życiowe że nie potrafią wyrwać lasek w swoim wieku to jedno
pijane dzieci to druga patologia i #!$%@? z tym gadaniem że każdy pił, ja nie dotykałem alkoholu póki nie skończyłem 18 lat i zajebiście

#stuu #wardega #afera #youtube #polska #polskiepato #polskiyoutube #warszawa
  • 10
@karix98: mnie to aż tak nie razi, bo choć chodzi o 14-15 latki, to oni mieli wtedy koło 20stki, więc to tylko 5 lat różnicy, do tego najczęściej to one do nich pierwsze zaczynały wypisywać, wysyłać zdjęcia, pisać miłe rzeczy itp. no ale prawa trzeba przestrzegać, nawet jak się ma miliony na koncie i tysiące fanów, bo potem są konsekwencje, mleko się rozlało :)
@karix98: nawet jeśli niby 15 już jest legalne według prawa, to przecież wiadomo, że taka dziewczyna ma zerowe pojęcie o życiu i łatwiej wykorzystać. jeszcze to prawdopodobne dosypywanie ghb do drinków. bo takiej w ich wieku bez otumaniania to niby nie umieją poderwać? xD
@Texfix: ale o czym my mówimy, przecież oni mieli wtedy niewiele więcej, do tego takie bronienie, że one miały zerowe pojęcie, a z drugiej strony panuje ogólne przekonanie, że kobiety są o mniej więcej 3 lata doroślejsze od facetów. Krótka piłka, chciały bolca, to go dostały, nie róbmy z nich niewiniątek. Poza tym gdzie byli rodzice? Teraz się wypuszcza 14 latki na nocne imprezy? Jedyne co można tym chłopakom zarzucić, to
@karix98: mój kolega mając 23 lata był w związku z 15 letnią dziewczyną. Minęło prawie 6 lat i dalej są razem. Inna sprawa, że ta dziewczyna jak na 15 latke była wtedy dość rozgarnięta i spokojna. Kolega z kolei wiecznie nieśmiały i wychowany bez ojca