Wpis z mikrobloga

Mireczki, długo nie grzebałem przy kompach i bym nadrobił jakieś gierki pokroju Wiedźmina, Cyberpunka czy coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Złożyłem sobie taki zestaw: https://www.morele.net/kategoria/dyski-ssd-518/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=1123318

- Płyta główna Gigabyte A520 AORUS ELITE
- Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti Gaming OC 8GB GDDR6X (GV-N307TGAMING OC-8GD)
- Procesor AMD Ryzen 5 5600X, 3.7 GHz, 32 MB, BOX
- Pamięć Kingston Fury Beast, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16
- Zasilacz MSI MAG A550BN 550W
- Obudowa Endorfy Ventum 200 Solid

Myślicie, że to ma ręce i nogi?

#komputery #pc #zestawkomputerowy #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@razzor91: aha, no dysk SSD 512GB + HDD 2TB + monitor + mysz + klawiatura ze starego kompa :).

Dzięki za info o tej karcie, w sumie racja. Teraz patrzę na YT w porównaniach, że +10 FPS przy obu tych kartach na korzyść 4070.
  • Odpowiedz
Myślicie, że to ma ręce i nogi?


@krejdd: jak na prawie 3 lata temu to całkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zacznijmy może od tego jaki masz budżet, monitor (FullHD? Ile Hz?) i czy ciągotki do procka AMD i grafiki nvidii koniecznie?
#majk3lskladapcty
  • Odpowiedz
  • 0
@krejdd: jak na prawie 3 lata temu to całkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@majk3l: dzięki xD

Zacznijmy może od tego jaki masz budżet,


Idealnie nie chciałbym wydać więcej niż 4500-5000 PLN

(FullHD? Ile Hz?)


Mam LG 29UM68-P i nie chciałbym go zmieniać, bo jest dość fajny do pracy. 60hz, tyle mi w sumie wystarcza do Dead Cells :D.

czy ciągotki do procka AMD i grafiki
  • Odpowiedz
W zasadzie to jest mi to obojętne, byle w budżecie się zmieścić. Nie zależy mi na ultra epic detalach w każdej grze z tego roku. Mam taki backlog gier na Steam, że starczy mi na kolejne 2 lata grania dzien w dzień :D


@krejdd: o człowieku, budżet masz zdrowy, nawet na najnowszą platformę wystarczy - AMD AM5. Wymagania co do grafiki masz mocno przyziemne, a sam monitor będzie wymagał mniejszej mocy
  • Odpowiedz