Wpis z mikrobloga

@Kapa3991: Generalnie doszedłem do wniosku że na bananie można tylko stracić. Trochę wyjdę na zero i ładuje wszystko na spółki dywidendowe. Szkoda tracić kasy i czasu
@Kapa3991 tyle razy temat wałkowany- JSW największy spekulacyjny śmieć, nazbierali tam śmiecia gdy latał po 1 zł i trzepią na tym leszczyne jak tylko chcą, omijać i po kłopocie, a jak już się lubi mocne wrażenia, to akceptowć ryzyko i później nie płakać
@maniek74: A co można kupować na GPW? Same śmieciowe spółki, manipulacje polityczne itd. Szkoda tracić czas na polską giełdę jak nie masz dobrego info to nie zarobisz
@Androo np. spółki które często przewijały się na tagu typu: Asbis, TIM, Dino, XTB, Unimot itd. Jak w PL ktoś się ładuje w spekulacyjne śmieci lub TOP popularne na forum bankiera, to tak samo zrobi w USA i tam tez umoczy kase
@maniek74: Asbis spadł z 15% od ostatniego szczytu więc?

Np. Allegro już odrabiali straty byłem na zero aż tu nagle info o wyprzedaży akcji przez dużych inwestorow i całe wzrosty wzięły w łeb...
grafikę ze świecąca żarówka tez pamietam ;)


@maniek74: Przesiadłem się na ElektroTIM ale mimo wszystko troche pozostał niesmak po tym jak kurs wystrzelił tuż przed ogłoszeniem skupu.
Na elektrotim ostatnio była podobna manipulacja. Tuż przed ogłoszeniem upadlosci spolki podległej elektrotim, rozpoczęła sie korekta.
Ślisko. Prezes TIMu wydawał sie taki godny zaufania a tu dziwne ruchy na obu spółkach.