Wpis z mikrobloga

ostatnio w gorących na wykop był #zlomnik i zaczęło mnie śmieszyć, że robicie tutaj kult gościa któremu ego wyszło po za kosmos. Typ ma tak wywalone ego, że jak coś mu napiszesz i się mu nie spodoba to cię zbanuje albo cię wyśmieje. Raz mój znajomy miał akcje gdzie usunął mu posta kilka razy i mam na to dowody jak pan sepleniący boi sie niewygodnych komentarzy i woli je usunąć pod komentarzami wiecie fot dla mnie osobiście zlomnika to kawał gościa który ma małą wiedzę i jest hipokrytą #polskiyoutube #youtube #motoryzacja #samochody
Lardor - ostatnio w gorących na wykop był #zlomnik i zaczęło mnie śmieszyć, że robici...

źródło: temp_file2875243558323425635

Pobierz
  • 36
tutaj kult gościa


@Lardor: To tylko lekka rozrywka do kotleta. Przypisujesz mu znaczenie, którego nie ma.

tutaj owy


@Lardor: Nie mam pojęcia o temacie którego to dotyczy, ale forma rozemocjonowanego bóldupiącego wykopka sprawia, że jak najbardziej rozumiem, że ktoś nie chce tego u siebie widzieć. Bez problemu można takie dyskusje prowadzić normalnie, jak ludzie bez kompleksów.
@bigos555: okej bojo tylko nie zapomnij jak coś wydać pieniędzy w jego sklepie zanim napiszesz mu komentarz XD PS. nie, nie potrafi podjąć jakiejkolwiek dyskusji, w żadnej formie - chyba że zacznie pisać artykuł na ałtoblogu i będzie uważał się za króla świata ewentualnie odpisze w rodzaju a twoja stara pierze w rzece XD no super dyskusja, takich ludzi potrzeba w środowisku motoryzacyjnym XDDD
SonyKrokiet - @bigos555: okej bojo tylko nie zapomnij jak coś wydać pieniędzy w jego ...

źródło: zlomnik kurwa IMG_20230326_205043_079__01

Pobierz
ak coś wydać pieniędzy w jego sklepie zanim napiszesz mu komentarz X


@SonyKrokiet: O matko, wykopek w pełnej krasie. Jedyna forma dyskusji jaką potraficie podjąć. Nigdy do meritum, zawsze rozemocjonowane dziewczynki muszące wpleść swoją tłumioną agresję. Dokładnie to samo co w dyskutowanym komentarzu. Urocze ale i smutne.