Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyłapałem tego Polaka który kradnie mi jedzenie. Wyjął mi z szafki makaron, zużył go, wyrzucił do śmieci i z wesołymi od zioła oczkami się zarzeka że to był jego. Kur.. specjalnie nawet zrobiłem na tym kartonie kreskę nożem, żeby tylko nikt mi nie zaj... Z kim ja kur... mieszkam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#emigracja #zalesie #nocnazmiana
Pobierz SaintWykopek - Dzisiaj przyłapałem tego Polaka który kradnie mi jedzenie. Wyjął mi z ...
źródło: temp_file2496177224523888108
  • 49
@Arteqq On nie ma kontaktu ze światem, jest wiecznie upalony, za to jego kobieta gapi się w jakąś próżnię kiedy mu odwala, ona nie uwierzy nikomu, mam jej udowodnić, jak już to zrobię to najczęściej słyszę "nie rób afery", albo żebym przestał się do niego #!$%@?ć, kiedy znikają mi słodycze z lodówki, lodówkę mamy w pokoju, mieszka tylko nasza dwójka XDD.
@SaintWykopek: sory ale wygląda na to, ze nie masz jaj, ja nie wiem jak tacy ludzie jak Ty mogą gdzieś w ogóle jeździć do tego typu robót. co ja bym zrobił? Myślę, że nic bo od początku pokazalbym charakter i takiej sytuacji by nie było ale jeśli jednak to już Ci ludzie pisali kilka sposobów
@Sarza01 nie biore ludzi, którzy sie do tego nie nadają. Rozmawiałem z nim i on nie chce roboty na dłużej więc po co mi problem? On woli zbierać warzywa czy inne taśmy, tam gdzie nie trzeba myśleć i brać jakiejkolwiek odpowiedzialności. Ja nie zmuszę nikogo. Po trzecie już kiedyś wziąłem kogoś takiego jak on, by miał lepiej. No i po dwóch dniach wek.
@SaintWykopek nie będę tu wklejał rozmów prywatnych, ale napisałem Ci, że nie szukam nikogo na dwa czy trzy miesiące a na kilka lat. Dla ciebie to po prostu wstać rano, ale dla pracodawcy to jest masa czasu i nakładu finansowego aby takiego człowieka przygotować do pracy, który potem sobie pójdzie w #!$%@?. No niestety, ale wykopki na emigracji pokazują jak sobie radzą i ile grzeją dupe w jednym miejscu i zwyczajnie u
@SaintWykopek z doswiadczenia wielu znajomych to jeśli nie zmienisz otoczenia to będziesz tak miał za każdym razem. Jeśli ci to będzie bardzo przeszkadzać to będziesz zaczynać robic to samo co reszta, czyli w tygodniu blant a w weekend amfa i chlanie. Niestety, ale w takich miejscach pracy jak produkcja, warzywa czy magazyny nie wspominając o sprzątaczkach to siedzi ten gorszy sort ludzi. I to są dwie opcje.
Jeśli masz dość zabierania makaronu