Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przyłapałem tego Polaka który kradnie mi jedzenie. Wyjął mi z szafki makaron, zużył go, wyrzucił do śmieci i z wesołymi od zioła oczkami się zarzeka że to był jego. Kur.. specjalnie nawet zrobiłem na tym kartonie kreskę nożem, żeby tylko nikt mi nie zaj... Z kim ja kur... mieszkam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#emigracja #zalesie #nocnazmiana
Pobierz SaintWykopek - Dzisiaj przyłapałem tego Polaka który kradnie mi jedzenie. Wyjął mi z ...
źródło: temp_file2496177224523888108
  • 49
@SaintWykopek: Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że startujesz z mniemaniem bycia gorszym od niego, więc kolo ma gdzieś to, co mu mówisz.
Musisz sprawić, by się bał ruszać co nie jego.

Dla przykładu: każdy telefon ma kamerę. Podpuść go, kiedy się zjara a potem nagraj.
Od Polaków za granicą trzeba się trzymać z daleka


@RobieInteres:
Mordo, mieszkałem z wieloma Polakami za granicą i nie miałem żadnych problemów, za to Portugalczycy zawinęli komuś pizzę z pokoju i zeżarli.
Więcej powiem, najbardziej cywilizowane mieszkanie, w jakim mieszkałem było zamieszkane właśnie przez Polaków.
@SaintWykopek:
Ogólnie nie polecam go bić bo wywalą albo Ciebie albo Was obu. Zbierz jakieś dowody realne dowody i wal do koordynatora, a jak nie to wyżej. Kradzież to kradzież.
@Zarzutkkake Ty koleś hola hola. Bo widzę ze trochę się zapędziłeś i mierzysz swoją miara. A myślisz ze mercedesy gdzie się robi jak nie na produkcji? Kładziesz jakieś śmieszne kable i myślisz ze jesteś najmądrzejszy w DE. Śmiech na sali.
@M83_ absolutnie. Źle mnie zrozumiałeś. Akurat kolega pracuje w takich miejscach, gdzie ma do czynienia z tym gorszym sortem polaków. To, że ja ciągnę kable to nie znaczy, że na budowie nie ma tego samego, bo wiemy doskonale że jest, a jeśli pokażesz sie, że też jestes polakiem to oni gościnnie #!$%@?ą więcej chcąc sie popisać. I dziwnym zbiegiem okoliczności rumuni w tej samej firmie mają po 12 - 13 na rękę
@SaintWykopek Nie słuchaj się @Zarzutkkake ostatnie co chialbys robić to być pod butem polskiego pracodawcy albo tureckiego. On może ci obiecywać złote góry i jaki to on nie jest dobry. Już znałem kilku takich Polaków którzy robią gewerbe i myślą ze Niemcy podbija swoim sprinterem w leasingu.
@M83_ W poprzedniej pracy robiliśmy na polu przy różach, straszne tępo a człowiek cały pocięty bo szefowi było szkoda na ubrania BHP. Szef był niemcem, nie polakiem czy turkiem, mogłem zostać tam do końca życia, robiąc te 7 dni w tygodniu za 2400€/netto. Chciałem jednak pracować normalnie(legalnie) za tą samą stawkę, szef nie chciał podnieść mojego 9,14/h, czemu ma mi płacić więcej jak robię to co wszyscy. Gdybym tylko pracował gdzieś gdzie
Pobierz SaintWykopek - @M83_ W poprzedniej pracy robiliśmy na polu przy różach, straszne tępo...
źródło: temp_file686813451869405223