Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: czyli nie z wypożyczalni, jeśli leasing to w jakimś procencie jego, bo taki leasing się spłaca. Ale nie przyznasz racji tylko szukasz uja w dupie.
  • Odpowiedz
@BayzedMan #!$%@? mnie argumentacja umniejszająca zarobki gościa typu:

Tacy zawsze mają pełno kasy, a potem się okazuje że wszystko w leasing albo pozyczka albo kij wie co


Masz w ogóle pojęcie ile wynosi rata leasingowa takiego jednego samochodu? Bo jest to przedział 15 - 20k netto miesięcznie spokojnie zakładając, że wkład własny wynosił kilkaset tysięcy, do tego ubezpieczenie ~40k na rok. Także gadanie "potem okazuje się, że leasing xD" to totalny brak
  • Odpowiedz
@styleripper: nie atakuje cie, ale takie auta mają większą ratę leasingowa z reguły. Podane raty co napisałeś ma np nowe m8 za bańkę, auto ze zdjęcia kosztuje troszkę więcej niż bańkę, więcej niż dwie banki nawet. Jestem na jednej grupie motoryzacyjnej z tym gościem i jest dobrym kotem motoryzacyjnym, akurat kasy mu nie brakuje i to co aktualnie kupuje jest mocna petarda nie tylko w Polsce, ale i na scenie ogolnoswoatowej
  • Odpowiedz
@BlOoW: Możesz mieć rację, aczkolwiek to też kwestia wysokości wkładu własnego i wykupu + długości leasingu, rata miesięczna jest wypadkową. F8 Tributo to koszt ~1.8 - 2 mln zł. Także rata może wynosić imo od 15 do 30 paru k netto miesięcznie tak na moje oko.
  • Odpowiedz
@styleripper: a, jeśli kwoty netto, to owszem. Aczkolwiek tak jak piszesz, kwestia jaki wkład, wykup i czas leasingu. Wziąłem pod uwagę najczęstsze opcje, tak czy siak, kwoty są potężne i dla typowej osoby są mega duże. Niby zarabiam dobrze, to nadal zbyt mało by nw takie auto się skusić
  • Odpowiedz
@kantorek: aktualne sprzedaje ferrari sf90, cena nowego podchodzi pod 3mln. Ma 1000 km, a z tego co informuje megakot, kolejne auto ma mieć prawie 2x więcej koni to wskazuje na Rimac Nevera, które posiada 1914km, a cena to kwoty rzędu 10 mln zł.
  • Odpowiedz
4 jego ex rip


@luca-don: 2 zginęły w wypadku 30 lat temu, z trzecią nie wiem co się stało, a ostatnia się zabiła 2 lata po rozstaniu xD Megazjebowi można klepnąć wiele rzeczy, ale te 4 niby samobójstwa to akurat najgłupsza rzecz.
  • Odpowiedz