Wpis z mikrobloga

@Kangel miałem dużo śmiesznych sytuacji z tego powodu :) Za dzieciaka ludzie mi wmawiali, że nie będę miał imprezy urodzinowej :) Najczęściej w urzędach gdy widzą moją datę urodzin rzucają śmieszne komentarze w moją stronę.

Przykład gdy odbierałem prawo jazdy. Kobieta w urzędzie bardzo poważnym głosem powiedziała mi, że nie może mi wydać dokumentu ponieważ nie mam 18 lat. Ja zdziwiony spojrzałem na nią, a ona do drugiej urzędniczki "Krysia spójrz, ten
@Kitan: haha :) kojarzę motyw śmiesznych żarcików po poznaniu danych (ale ja nie z powodu daty urodzin), szkoda tylko, że Ciebie pewnie przestały śmieszyć jeszcze w podstawówce :D bo mnie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a jak rozwiązujesz problematyczną kwestię urodzin? :>
@Kangel: Masz rację, te panie mają bardzo specyficzne poczucie humoru :D

Hmm, facebook pokazuje, że mam dzisiaj urodziny, lecz wyświetla, że mam o jeden rok mniej lat niż powinienem mieć. Np. XX XX obchodzi urodziny (21) a powinno być 22 :P

A taka bardziej imprezowa kwestia, że mogę obchodzić urodziny 28 lutego oraz 1 marca:)
@Kitan: zapewne korzystasz z obu opcji :) widzę, że nawiązanie do wpisu z gorących, ciekawe, czy wkręcasz :> ale w sumie #!$%@? na to :D

W podstbazie wiele razy słyszałem "no mój znajomy urodził się 29 lutego i ma urodziny co 4 lata", pewnie w większości wypadków ściema :)

Chodziło mi bardziej o żarciki, które jako pierwsze się każdemu nasuwają, ale zawsze Ty jesteś ich "ofiarą" i po prostu już się
@Kangel: Też słyszałem takie teksty jak powiedziałem moją datę urodzenia "mam znajomego/znajomą która się urodziła 29." lecz nigdy takiej osoby nie poznałem :)

Nie, nie wkręcam. Mogę nawet weryfikację wrzucić jeżeli zajdzie taka potrzeba :)

@Pendzel: Wszystkiego najlepszego! :)