Wpis z mikrobloga

kurla, chyba w koncu mnie z roboty wypieprza. dzis mi koles pisze ze mam sie skupic na rzeczach ktore niby robilem od miesiaca :D a ja dopiero dzis zaczynam..o matko...kompletnie sie wypalilem w tej robocie, glownie przez menadzerstwo i ich ch*jowe zarzadzanie.Po prostu wiem ze cokolwiek nie zrobie extra nikt tego nie doceni. Dodatkowo jedna laska ma zapedy mobbingowe, np wczoraj mowila, niby w zartach (ale jestem pewien ze ona mowila to na powaznie), ze jakas popludniowa integracja na wyjezdzie do innej siedziby jest obowiazkowa :D na szczescie udalo mi sie z tego wymigac. ja pierdziele, gdzie ja pracuje?
Rozwazam jakies choroowe na depresje/wypalenie zawodowe
#pracbaza #korposwiat #zalesie #smutnabaza
ChlopoRobotnik2137 - kurla, chyba w koncu mnie z roboty wypieprza. dzis mi koles pisz...

źródło: sleeping-after-work

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@hekktik: nie do mnie, na spotkaniu calego zespolu tak mowila. Ze jak ktos zostaje na noc to jest wyjscie obowiazkowe. Co ciekawsze organizuje je koles ktory jest bardziej centusiowy od krakusa i pyry razem wzietych. Bylismy na wiosne na dartach, i zarezerowal 1 tarcze. Bylo tyle osob ze 3 nie mialy miejsca w grze i musialy sie zmieniac z kims zeby zagrac :D Pozostal niesmak i zażenowanie.
  • Odpowiedz
@true-true: @ChlopoRobotnik2137 jeszcze posluchaj tego retarda xddd co by sie nie dzialo to nie zostawia sie po sobie syfu w zadnej firmie. odchodzisz to zrob to w normalny sposob, chociaz jak dla ciebie problemem jest wyjscie i to ze ktos 1 darta zarezerwowal to nie ma o czym gadac.
  • Odpowiedz
@hekktik: 1 darta na 20 osob?:D gralismy dwojkami i bralo miejsc, wiec trzeba bylo sie zmieniac.
problem z wyjsciem jest taki ze wymyslili sobie wazne spotkanie z rana i w zasadzie trzeba wstac o 5 zeby dojechac do innego miasta, a potem jeszcze isc na jakas integracje. Laskawcy powiedzieli ze hotel mozna sobie wziac, ale nie mozna przyjechac dzien wczesniej zeby byc na spotkaniu wypoczetym, tylko mozna zostac na kolejny dzien
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Taki okres chyba. Ja myślałem że we wrześniu mam urwanie głowy, bo był projekt z krótkim terminem, to teraz mam takich projektów do końca października 3. W dodatku #!$%@? mi typa z zespołu i jeszcze spadła część jego rzeczy. W dodatku do dodatku, żadna z tych rzeczy nie jest ani tym, czym się interesuje, ani w moim głównym zakresie kompetencji, więc nie dość że na 2 z 3 ekranów mam
  • Odpowiedz