Wpis z mikrobloga

Nadrabiam oburzenie wyborców Konfederacji po wywiadzie w TVN i zastanawiam się czym mentalnie różni się ich wyborca od przeciętnego Janusza głosującego na PiS.

Drodzy Konfederaci, wolność mediów nie oznacza tego że prywatna stacja telewizyjna ma obowiązek pokazywać waszą partię polityczną albo że prowadzący wywiad ma być miły dla Mentzena. Wyśmiewanie hasła 'wolne media', po tym wszystkim co wyprawia PiS przez ostatnie lata, świadczy o tym że jesteście mentalnie na poziomie partyjnego sekciarza a nie 'wolnościowca'.

Porównania że TVN to w zasadzie to samo co TVP to chyba symptom opóźnienia intelektualnego. TVP jest telewizją publiczna finansowaną z publicznych pieniędzy i w odróżnieniu od prywatnych stacji ma ustawowy obowiązek pluralizmu i bezstronności. Prywatne media mogą sobie robić co chcą o ile jest to zgodne z prawem.

Ja nie mam pretensji do tego że linią redakcyjną Najwyższego Czasu jest lizanie środowiska Konfederacji po fiutkach i krytykowanie wszystkiego innego. Co więcej, moim zdaniem zablokowanie NCzasu czy tej śmiesznej telewizji Marcina Roli przez ABW to skandal bo nad tymi decyzjami w zasadzie nie ma żadnej kontroli ani nie ma przejrzystości w jaki sposób są podejmowane.

Chociaż po wczoraj jest już mi trochę mniej szkoda NCzasu bo Tomasz Sommer napisał że priorytetem Mentzena powinno być odebranie koncesji antypolskiemu TVNowi xD Przypominam również że najbardziej wolnościowa partia na świecie nie zagłosowała przeciwko lex TVN wymierzonemu w wolność mediów i prywatną własność, tylko z ogromną odwagą się wstrzymała.

Jeśli ktoś ceni sobie szeroko rozumianą wolność i zastanawia się czy głosować na Konfederację to polecam zastanowić się dwa razy czy chce popierać środowisko które jest zbieraniną partyjnych sekciarzy, którym wolne media podobają się tak długo jak mówią dobrze o ich partii. Jeśli Konfederacja miałaby kontrolę nad TVP w stopniu jakim ma PiS to jestem pewny że zrobiłaby z niej telewizje partyjną, pewnie nie tak obrzydliwą jak obecne TVP ale nadal nie byłaby to cywilizowana telewizja.

Żeby nie było że jestem jakimś wyznawcą TVNu - wywiad Kraśki delikatnie mówiąc był słaby.

#konfederacja #tvn #neuropa #wybory #polityka
0.....D - Nadrabiam oburzenie wyborców Konfederacji po wywiadzie w TVN i zastanawiam ...

źródło: Screenshot 2023-10-12 at 02-43-20 Tomasz Sommer w serwisie X

Pobierz
  • 33
Drodzy Konfederaci, wolność mediów nie oznacza tego że prywatna stacja telewizyjna ma obowiązek pokazywać waszą partię polityczną albo że prowadzący wywiad ma być miły dla Mentzena. Wyśmiewanie hasła 'wolne media', po tym wszystkim co wyprawia PiS przez ostatnie lata, świadczy o tym że jesteście mentalnie na poziomie partyjnego sekciarza a nie 'wolnościowca'.


@0xFEE1DEAD: Drogi fajnopolaczku xD wolnosc slowa nie oznacza tego, ze wszyscy musza brac z polykiem klamstwa waszej propagandowej szczujni
@yhbgrobdoivbvwamsv: No nietrafne są twoje zarzuty bo ja nie oglądam TVNu, materiał z Memcenem to jedna z niewielu rzeczy zrobiona przez TVN którą widzę od dawna.

wolnosc slowa nie oznacza tego, ze wszyscy musza brac z polykiem klamstwa waszej

Przecież ja nikomu tego nie nakazuję, nie chcesz oglądać to wyłącz telewizor, nie podoba ci się co mówią to skrytykuj.

Wysmiewanie wolnosci slowa

Jedynymi którzy drwią z wolności słowa jest środowisko Konfederacji,
Porównania że TVN to w zasadzie to samo co TVP to chyba symptom opóźnienia intelektualnego. TVP jest telewizją publiczna finansowaną z publicznych pieniędzy i w odróżnieniu od prywatnych stacji ma ustawowy obowiązek pluralizmu i bezstronności. Prywatne media mogą sobie robić co chcą o ile jest to zgodne z prawem.


@0xFEE1DEAD: Ja nie konfiarz ale zapytam
A dowody masz? gdzie mas to zapisane? skąd taki obłąkany pomysł?
Czy kiedykolwiek tak było? teraz
@voldi:

A dowody masz? gdzie mas to zapisane? skąd taki obłąkany pomysł?

Z ustawy o radiofonii i telewizji, dokładnie z art. 21 tej ustawy:

Art. 21. 1. Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując,
na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego
częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki,
kultury, rozrywki, edukacji i sportu, #!$%@?ące się pluralizmem, bezstronnością,
wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością
@0xFEE1DEAD praca dziennikarza powinna być rzetelna i obiektywna

Natomiast jest to sprzedajna qrva tak samo jak politycy

Skoro TVN i TVP szczują na konfederację to znaczy że to najlepszy wybór i mają mój głos
@0xFEE1DEAD: co głupsi poczują się urażeni, niemniej trafiłaś w samo sedno, może z tą różnicą, że Kraśko był zwyczajnie mało profesjonalny. To, że stacja TVN jest prywatna i mogła to zrobić to jedno, to że nie przystoi to dziennikarzowi ani poważnej stacji to druga kwestia. Wiadomo, że małe skrajnie prawicowe gazetki typu 'W Sieci' są znacznie mniej obiektywne niż TVN, natomiast mówimy o wielkim amerykańskim koncernie a nie składziku na miotły
Jeśli Konfederacja miałaby kontrolę nad TVP w stopniu jakim ma PiS to jestem pewny że zrobiłaby z niej telewizje partyjną, pewnie nie tak obrzydliwą jak obecne TVP ale nadal nie byłaby to cywilizowana telewizja.


@0xFEE1DEAD: przynajmniej mielibyśmy filmy dokumentalne na miarę BBC o jaszczurosemitach, płaskiej ziemi, zabójczych szczepionkach 5G i chemtrailsach
@0xFEE1DEAD: No w sedno. Oni kompletnie nie ogarniają konceptu prawa, dlaczego pewne rzeczy są ok, a inne nie. Według nich to wszystko kwestia tego, kto co lubi i na co się pozwala. Nie podoba się, to zakazać i tyle, nie wzniosą się ponad to, bo zwyczajnie nie potrafią. Wedlug nich TVP krytykujemy tylko dlatego, że nie lubimy prawicy xd

O nawet przyszedł @yhbgrobdoivbvwamsv i potwierdził. Absolutny brak pojęcia xd Zauważyłeś, że
@0xFEE1DEAD akurat śmieszne jak takie kmioty jak Sommer mają ból dupy o to, że TVN atakuje konfederację i jest stronniczy.
Partyjny działacz udający niezależnego dziennikarza tylko dlatego, że jest zależny od mniejszego podmiotu politycznego ma pretensje do prywatnych mediów że nie robią lachy jego ukochanej partii więc jako zwolennik wolności chcę zakazać działania konkurencji ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie Konfiarze to choroba, ciekawe ile razy w tym Nczasie
Tasde - @0xFEE1DEAD akurat śmieszne jak takie kmioty jak Sommer mają ból dupy o to, ż...

źródło: temp_file7607645639423321692

Pobierz