Wpis z mikrobloga

  • 406
@SzubiDubiDu: Przez Ciebie czuję się bardziej staro, niż powinienem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale dziękuję za podsumowanie, kawał historii i godziny fajnie spędzonego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Dziwi mnie jedno, Rockstarsi są znani z pisania dobrych historii. Dlaczego mając gotowy bardzo dobry silnk z GTA V, nie wydali żadnych pobocznych części, takich jak dla GTA 3 były GTA VC i SA. Czy no chociazby tych głupich dodatków, jak wydali do 4: Lost and Damned i Ballad of Gay Tony.
Ja wiem, GTA Online... ale kurde, mimo to wydanie jakichś dwóch poboczniaków z dobrą historią, tym bardziej że
  • Odpowiedz
@bary94pl: no gta v już było średnie, albo się zestarzałem. Zbyt duży świat i realizm to problem moim zdaniem. Mniejsza mapa, a bardziej dopracowana i dająca możliwości zabawy. W GTA VC znało się całą mapkę na pamięć- wszystkie skocznie, itp. SA miała swój klimat, ale była trochę za duża,
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: VC było malutkie, jak chcialem posłuchać sobie dłużej stacji radiowych to okazuje się że nie ma gdzie jeździć bo wszędzie już byłeś. GTA SA jak na tamte czasy było spore, ale w obecnych czasach powiedziałbym że wielkościowo jest przeciętne.
  • Odpowiedz
@bary94pl: Wiń graczy, a nie Rockstar. Gdyby w pracy płacili mi za nic nie robienie, to po co miałbym pracować? Jak długo ludzie będą płacić chore kwoty za multi, tak długo nie uświadczymy nowego GTA.
  • Odpowiedz
@bary94pl Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie - GTA Online. V miało mieć dodatki fabularne ale uznali że po co skoro Online robi hajs, assety co miały być pod dlc wrzucili do online i od tej pory klepią sobie kolejne latające motocykle z wyrzutniami rakiet, oskryptują jakiś gównowyścig i czasami wprowadzą kilka bardziej rozbudowanych misji, wprowadzają abonamenty, monetyzują jak tylko się da.
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Mapa w 5 jest świetna i wielkościowo ok. Ale jest niewykorzystana. Dali nam piękne tereny pozamiejskie, jak tą przełęcz między górami, ale praktycznie w ogóle ich nie wykorzystali, co najwyżej jakieś pojedyncze misje. Mapa faktycznie jest za duża jak na to, co nam dali. Gdyby zrobili jakieś poboczne odsłony/dodatki to wtedy byliby w stanie w pełni wykorzystać potencjał tej ogromnej mapy.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ogromna lepa na ryj dla taketwo i rockstara za #!$%@? jednej z najlepszych serii gier. Jeśli kiedykolwiek pojawi się kontynuacja (przypuszczam, że nie będzie to GTA VI a po prostu GTA jako ostatnia część ever) to z wielką chęcią w jakikolwiek możliwy sposób ją spiracę. Polecam i pozdrawiam
  • Odpowiedz