Wpis z mikrobloga

Tak sobie czasami myślę, że mój przegryw ma swoje zalety. Spokój, wiodę bardzo spokojne życie, praca bez presji, mieszkanie w wymarłym powiatowym w spokojnej emeryckiej okolicy, brak zobowiązań zarówno finansowych jak i sp0łecznych, brak znajomych, dziewczyny, co za tym idzie brak jakiś dram i sporów, dużo wolnego czasu, jeżdżę sobie na roweryku, spaceruję po okolicznych bezludziach, co jakiś czas pojadę do samotni vanderledrowskiej nadjeziornej. W wakacje sobie też poodwiedzam moje ulubione azyle. Pełen spokój, lecz też pustka, która za tym idzie. Mam czas, to sobie auto wypoleruję, to sobie dom posprzątam, to sobie na balkonie posiedzę i pokontempluję. Zero stresu, zero presji, nie ma mnie w wyścigu szczurów. Jestem na emeryturze, wiodę żywot dziadka, emeryta. Z drugiej strony patrząc ja faktycznie już swoje widziałem i przeżyłem. Zarówno tragedii jak i miłych chwil. Byłem w tylu miejscach, przeżyłem tyle rzeczy. Rozpamiętuję przeszłość i do niej wracam, niczym dziadek opowiadający wnukom o starych dobrych czasach. Jestem chory nieuleczalnie, więc do 50 nie dożyję, a choroba coraz bardziej daje się we znaki. Teraz jest spokój, wegetacja zdala od płynącego świata. Wiem też, że żadna kobieta nie byłaby zainteresowana takim kimś jak ja. One chcą emocji, wrażeń. U mnie tego nie doświadczą, u mnie jest spokój i uporządkowanie, brak spontaniczności i szaleństw. Ja jestem poza tym wszystkim.
#przegryw #samotnosc
Pobierz Van-der-Ledre - Tak sobie czasami myślę, że mój przegryw ma swoje zalety. Spokój, wio...
źródło: Compress_20231012_155614_4553
  • 14
@twojmlodszybrat: druga wojna, riese to Dariusz Kwiecień na yt. o NWO jest dobry film "endgame" chyba Alex Jones go wypuścił ale nie pamiętam. Warto też poszukać takich postaci jak chociażby Max Spiers (zginął w Polsce oficjalnie w "wypadku") polecam także pośledzić Davida Icke, on sporo nagrywał o NWO i o sile która stoi za tym, wydał niezłą książke "Iluzja Percepcji".

Z Polskich foliarzy przychodzi mi na myśl nieżyjący Marek Podlecki i