Wpis z mikrobloga

1. Czy jak Donald Tusk będzie miał 80 lat dalej będzie postępowym liderem opozycji?

2. Czy jak Donald Tusk będzie miał 80 lat dalej bedzie uważał, że jak jest lipa, to wie tylko on i jego syn Michał?

3. Czy Donald Tusk znowu obniży podatki podwyższając większość? Czy po raz kolejny uchroni kraj od Kaczyńskiego na 8 lat, żeby ten znowu wrócił (jak dożyje) I tak w kółko?

4. Czy Donald Tusk mając na względzie jego karierę polityczną od KLD po dziś dzień może zagwarantować, że w wieku 80 lat nie będzie prezesem Marszu Niepodległości, byleby dalej próbować utrzymać się przy korycie?

5. Czy Donald Tusk jest dalej "absolutnie przekonany " i może "absolutnie zagwarantowac"?

#polityka #wybory #bekazpisu #4konserwy # neuropa #tusk
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@mango2018: ziomal ile od wpisu, bo widzę za naparzasz ładnie. Ahh te metody Bandy Czworga, zawsze znajdą ambitnych, młodych , inteligentnych i wszystkie entych entych
  • Odpowiedz
  • 0
@mango2018: ale ja bym chciał złapać jeszcze oprócz nich Tuska, Czarzastego, Neumanna, Buzka, Pawlaka etc. Tych, którzy już mieli okazję rządzić, kradli, dzielili społeczeństwo i robią to dalej zmieniając jedynie szyldy i czasowo wyłączają się z polityki, żeby za moment do niej wrócić. Właśnie cała bezradność polega na krótkowzroczności naszego społeczeństwa. Nigdy nie będziemy poważanym i normalnym partnerem dla państw zachodnich, bo jesteśmy państwem z kartonu, które nie prowadzi nawet w
  • Odpowiedz
ale ja bym chciał złapać jeszcze oprócz nich Tuska, Czarzastego, Neumanna, Buzka, Pawlaka etc.


@kuba5890: Ależ proszę ciebie bardzo, łap, masz moje wsparcie.
Najpierw PiS później ich, albo PiS razem z nimi.
Dla mnie najważniejsze to wyłapać PiS, ale jak proponujesz dodatkowe bonusy, to przecież nie będę odmawiać.

P.S za wpisy płaci partia finansowana z budżetu Państwa?


Nie
  • Odpowiedz
  • 0
@mango2018: to skoro zgadzasz się wyłapać większość klasy politycznej IIIRP, to na kogo będziesz głosował? Twoje komentarze pod innymi artykułami przeczą temu co piszesz wyżej.

Na koniec powiem Ci pewną krótką anegdotkę: prowadzę od 10 lat firmę, zatrudniam 3 osoby, dochody spoko, podatki wysokie, z roku na rok dokręcają jeszcze mocniej. Z polityką jest trochę jak z prowadzeniem firmy.

Masz 3 pracowników i szukasz dyrektora, który będzie prowadził Ci firmę. Wybierasz
  • Odpowiedz
@kuba5890: KO/TD

Widzisz, najchętniej najlepiej byłoby wyłapać wszystkich (gołąb) albo PiS (wróbel)
Wolę mieć wróbla w garści, niż gołębia na dachu,
Skoro nie mogę mieć wszystkiego (wyłapać wszystkich) to przynajmniej jest cień szansy żeby wyłapać PiS, przynajmniej niektórych.
  • Odpowiedz
  • 0
@mango2018: to jak wybór czy lepiej złapać pedofila czy gwałciciela. Jak na starcie zakładasz ze dwóch nie złapiesz, nie złapiesz żadnego, bo oni wiedzą, którędy uciekać. Nie zakładasz, że jak dasz innym sygnał, że tych dwóch ucieka, to może kilka osób się dołączy i zaczną ich gonić razem z Tobą. Wtedy raczej złapiesz i jednego I drugiego.

Dla zwolennika PiS - Tusk to Wróbel, a dla zwolennika KO - odwrotnie. Złapiesz
  • Odpowiedz