Wpis z mikrobloga

Nie ma kompletnie na kogo głosować, więc wahałem się między KO (znowu jedyna opcja żeby #!$%@?ć PiS), a Trzecią Drogą. Jednak zagłosuję na TD, bo jak codziennie słucham #!$%@? Tuska i innych z KO o biednych, uciśnionych kobietach, o tym jakie piekło mają w kraju i w ogóle nie ma żadnej równości płci to mi się rzygać chce. A o tym że co roku Polska lideruje w Europie w statystykach samobójstw mężczyzn w stosunku do kobiet oczywiście ani słowa. #!$%@? wam w dupę zakłamane kukoldy z KO.

#wybory #pieklomezczyzn
  • 19
@blargotron najbardziej przystępna mężczyznom jest Konfederacja. Pytanie, czy chłopy które na nią zagłosują chcą żyć bez kobiet? Niech się nie łudzą, że kobiety radośnie zaakceptuja średniowiecze. Odejdą. Będzie dużo duuuuzo postów o tym jakie złe są Julki i wolą hiszpańską kiełbasę. Podatków i tak nie obniżą. Karę śmierci zakazuje Unia. Wyjdą z Unii? To powodzenia. Najwięksi fani tej opcji się odwrócą jak dojdzie do nich co jest robione za pieniądze z Unii
@blargotron: Są za obecnym wiekiem dla ludzi, którzy weszli na rynek pracy. Dla przedsiębiorców proponują dobrowolny ZUS (równość) oraz niemal w każdym wywiadzie, gdy są pytani zarówno Bosak jak i Mentzen mówią, że mężczyźni są niesprawiedliwie traktowani i wiek powinien być równy. W każdej debacie jak dostawali pytania o prawa mężczyzn tak odpowiadali.
PO oficjalnie na konwencji rok temu ogłosiło obowiązkowe ćwiczenia wojskowe dla każdego mężczyzny, a trzecia droga teraz proponuje
@Reretos: Podaj źródło. Metzen powiedział wyraźnie, że jest za zachowaniem obecnego systemu. Jeżeli chodzi o prawa mężczyzn, to Metzen też jest za przymusowym szkoleniem wojskowym — oczywiście tylko mężczyzn. I powiedział, że mężczyźni są dyskryminowani, ale im to nie przeszkadza. Chyba, że to był żart?

Zresztą idź głosuj na Libertarian tak jak pisałeś już na ten temat od ponad roku xD

Wiesz dobrze, że nie mogę, więc mam zaszepczą opcję.
@blargotron: Nie będę teraz oglądał debat jeszcze raz, aby dać ci jakieś źródło. Wyszukaj sobie "skrót debaty na yt" i posłuchaj co mówią przedstawiciele różnych ugrupowań.

że mężczyźni są dyskryminowani, ale im to nie przeszkadza. Chyba, że to był żart?


Nie, to była absolutna prawda, mężczyźni są dyskryminowani sam wiesz jak, a jednak nadal w większości głosują na partie mające parytety wpisane w program wyborczy czy jakieś inne babciowe.

Co do
@Reretos:

Nie będę teraz oglądał debat jeszcze raz, aby dać ci jakieś źródło. Wyszukaj sobie "skrót debaty na yt" i posłuchaj co mówią przedstawiciele różnych ugrupowań.

Aha XD Weź se poszukaj. Spoko. Jeżeli taki jest program konfederacji, to chyba nie trudno ci go znaleźć?

Nie, to była absolutna prawda

Nie, to nie prawda. Mi to przeszkadza i moim znajomym i ludziom tutaj. To jest chamstwo tak się wypowiadać za wszystkich.

Co
@blargotron:

Jeżeli taki jest program konfederacji, to chyba nie trudno ci go znaleźć?


Zwyczajnie nie mam czasu siedzieć i oglądać wywiadów i debat (>0,5h) z Bosakiem i Mentzenem, aby znaleźć moment, w którym zostali zapytani o prawa kobiet i powiedzieli, że to mężczyźni są dyskryminowani. Idę spać, jest już po północy, a jutro praca

Mi to przeszkadza i moim znajomym i ludziom tutaj.

Kilka kwiatków niczego nie zmienia. Zresztą sam głosujesz
@ReggieNoble: Akurat pytanie zadał normalne.
Co do równości płci, to już Twój wybór. Ja na przykład nie popieram tego rozwiązania. Też nie sądzę by wybór TD był tu rozwiązaniem. Oni jako pierwsi opowiadali się za likwidacją gotówki.
Jeżeli wybory traktujesz jak konkurs na najlepsze obietnice, to lepiej nie głosuj wcale, bo to właśnie przez takie podejście polegające na zasadzie by głosować przeciw komuś a nie za kimś, nic się nie zmienia.
Co to za #!$%@? pytanie?


@ReggieNoble: no normalne pytanie. Kobiety na przykład chciały znieczulenie przy porodzie i wychodzi partia która im to daje. Na razie mężczyźni nie chcą nic dla siebie więc nikt im nic nie proponuje bo co mieli by zaproponować? Lepsze warunki w więzieniach? Możliwość prawnego zrzeczenia się dziecka?
I o ile się po części zgodzę że Konfederacja jest jedyną która jakoś dba o interesy mężczyzn, ma całkiem ciekawy program gospodarczy i rodzinny


@Xing77: Jak dba i jaki ma program rodzinny?