Wpis z mikrobloga

W polecanym przez wykończeniowca sklepie z drzwiami dostałem wycenę na budżetowe drzwi Porta Verte Home sztuk 5 (2x WC, 3x pokój)
- przylgowe na 7650 z montażem,
- bezprzylgowe na 9750 z montażem.
Mirki, co o tym sądzicie? Myślałem, że wyjdzie trochę taniej, co o tym sądzicie? Czy w ogóle warto dopłacać do Porty czy przycebulić i brać marketowe (tak na oko drzwi + ościeżnice + montaż = 5800 zł)?

#remontujzwykopem #drzwi @Porta
  • 11
  • Odpowiedz
@paulomac: ja ostatnio brałem wszystkie drzwi wewnętrzne od niewielkiego producenta ogłaszającego się na allegro i kurczę jakość wykonania lepsza, niż DRE które dokupowałem do zamontowanego już kompletu w innym mieszkaniu. Za 4 pary drzwi wraz z ościeżnicami regulowanymi zapłaciłem 3,5k.
  • Odpowiedz
@paulomac jak bierzesz z montażem to masz u nik klamkę gratis i VAT 8%/ inaczej jest 23%

opczaj dre i promocje w marketach bo też mają drzwi z porty w ofercie
  • Odpowiedz
@paulomac możesz poprosić jeszcze o wycenę na oscieznicsch stałych. Są tańsze ale czeka Cię obróbka drzwi po zamontowaniu.
Marketowe drzwi to ściek i za rok będziesz znowu je wymieniał.
Możesz zapytać w sklepie o producenta Voster albo Perfect Door ponieważ to jest trochę niższa półka ale jakościowo nadal lepsze niż marketowe.
  • Odpowiedz
@Regis86: czy chwalę, ot stwierdzam że jakość lepsza od rzekomo markowych (tych z podstawowej półki, gdzie i tak cena zaczyna się w sklepach od 1200-1300 zł). DrzwiDlaDomu na allegro.
  • Odpowiedz
  • 0
W razie gdyby ktoś czytał - w Bel-Pol są aktualnie promocje na DRE z montażem za 1 zł i analogiczne, białe drzwi wychodzą za 1210 z ościeżnicami i montażem.
  • Odpowiedz