Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia Wyskoczyła mi reklama sponsorowana jakiegoś gówna odnośnie seriali i tego co leci w tv, oczywiście #p0lka musiała dać upust swej frustracji(to stara raszpla)( ͡° ͜ʖ ͡° )*:(σ ͜ʖσ)( ͡° ͜ʖ ͡° )*:(σ ͜ʖσ)(σ ͜ʖσ)( ͡° ͜ʖ ͡° )*:( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Cebulak_jpg - #slubodpierwszegowejrzenia                                        Wysko...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 13
@Cebulak_jpg: a ja się z tą panią zgadzam. Koleś jest męczacy, ma kija w doopie, Kinga przy nim całkiem zgasła. Z wesołej dziewczyny z poczuciem humoru stała się zrzędliwą babą i wygląda jakby się miała się zaraz rozpłakać. Szkoda mi jej. To z nim jest coś nie tak, skoro poza jednym kolega nikt go nie lubi. Już był taki jeden Adam kamieniarz, który też wydawał się taki spoko, a o dziwo
@Alutta: nooo, to zapraszam do programu, dostaniesz typa za męża, który w ogóle nie odpowiada tobie wizualnie i ja chcę zobaczyć, jakiego kija w dupie nie masz, jak skaczesz wokół niego, jak się starasza. Naaa pewno, zdecydowanie. Mylicie skutek z przyczyną. Jego podejście/zachowanie wynika z przeważającej większości z tego, że dobrali mu osobę, która mu kompletnie nie pasuje. Ale baby będą chrzanić dyrdymały "nie wygląd najważniejszy". To bierzcie grubasa, metr siedemdziesiąt
@Alutta: To samo myslalem jak widzialem ze byl sam na slubie bez rodziny. Wszystkim bylo zal Adama bo Pysia przycmila go swoja Pysiowatoscia, ale prawda sie okazala calkiem inna.
@RyanWolf: To przyznaj sam, że ktoś kto chce podobajaca się osobe i idzie do takiego programu musi byc mocno upośledzony. Facet jest ogolnie uznany za przystojnego przez kobiety, czemu wiec nie wybiera na badoo/tinderze gdzie masz TAK lub NIE i sam wybierasz co ci sie podoba. Znaczy ze to jest coś nie tak z toba. Wiedzac ze jestem tak przystojny, ze to ja moge rozdawac karty, nigdy bym nie poszedł do