Wpis z mikrobloga

Mam zdolności techniczne, malarskie, plastyczne, twórcze, fajnie wychodzi mi różne rękodzieło. Czym warto zająć się, aby przynosiło to niezły dochód? :)


@Pani_Natalia:
Drobiazgi, żeby po sprzedaży na Etsy można było stosunkowo tanio wysyłać je hipsterom z USA. Odnoszę wrażenie, że Polska jest jeszcze zbyt biedna (potencjalni klienci dalej głosują ceną a nie tym, czy im się podoba) aby z rękodzieła móc się utrzymać i jednocześnie nie urobić się po pachy klepiąc
Drobiazgi, żeby po sprzedaży na Etsy można było stosunkowo tanio wysyłać je hipsterom z USA.


@smk666: No ale czy koszty przesyłki z Polski do USA nie są tu odstraszające? Bo jak przy drobiazgach wysyłka wyjdzie droższa niż sam towar, to nie wiem, czy to taka atrakcja będzie dla obcokrajowców.
No ale czy koszty przesyłki z Polski do USA nie są tu odstraszające?

@jeden_na_dziesiec:
Moja była żona ~10 lat temu robiła biżuterię i rajstopy z nadrukami na Etsy to przesyłka listem poleconym priorytetowym zagranicznym do 350 g kosztowała 17,60 zł i była gratis dla klienta przy cenie za wyrób 20-30 $. Sprawdziłem, dzisiaj taka przesyłka kosztuje 20 zł a pamiętaj też, że jest to koszt w działalności gospodarczej, więc odliczasz część
smk666 - > No ale czy koszty przesyłki z Polski do USA nie są tu odstraszające?
@jede...

źródło: pp

Pobierz
Dzięki za tak obszerną odpowiedź, może się kiedyś skuszę z czystej ciekawości, czy coś z tego wyjdzie. Teraz można sobie drobną działalność prowadzić bez działalności gospodarczej. Rozmaite rękodzieło robię amatorsko dla siebie i czasem za darmochę dla psiapsióły i już nieraz byłam pytania, czy może robię na zamówienie.