Wpis z mikrobloga

Ten wynik 6,2% pokazuje jak wykop jest strollowany botami z konfederacji. Tutaj w antyukraińskich znaleziskach jest ich conajmniej 80%, w prawdziwym życiu nie istnieją. Życie ich zweryfikowało i bardzo dobrze. Należało im się za to szerzenie nienawiści.
#wybory #ukraina
  • 75
  • Odpowiedz
@Szinako: jakby ktoś chciał zrobić to trochę rzetelnie to by przynajmniej porównał grupę wiekową wykopu czyli np 18-29 lat z % ilością 'troll' postów konfederacji i ich rzeczywistym poparciem w tej grupie wiekowej (16,6% według exit polla).

Ja wiem, że ten post to 5 minut po wyborach, generalnie pod emocję, nie do końca na poważnie i raczej shitpost to trochę jest więc nie ma sensu spinać dupę i się produkować.
@
  • Odpowiedz
@Smarek37: Wiadomo, że nie ma co nad losem Konfy płakać, przydałaby się jednak partia, która realnie chciałaby postawić na obniżenie podatków i redukcje wydatków mając przy tym normalne/neutralne podejście do innych kwestii. Konfa nie ma ani tego ani tego drugiego.
  • Odpowiedz
@Smarek37 miałem ten sam reality check post pierwszych wyborach na Korwina, autentycznie sądziłem że Polska jest taka jak ten śmieszny portal z obrazkami no i #!$%@? Korwin jest prezydentem i nie ma #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Smarek37: tu po prostu siedzą dzieci, które obejrzą filmy takie jak "mentzen masakruje x", "bosak wyjaśnia x", "korwin ripostuje x" i coś #!$%@? jeden z drugim baran, a na wybory iść nie może przez wiek, palenie lufki z kolegą czy piwko. Znam ludzi z mojego otoczenia, którzy murem za konfederacja i są to ludzie po prostu głupi. W wieku 16lat też mi imponowały przemowy Korwina i Wiplera - to taki bosak
  • Odpowiedz
  • 3
@Hekun:

Ja wiem, że ten post to 5 minut po wyborach, generalnie pod emocję

Fakt, skłamałbym że wpis nie pod emocje, bo są nie zaprzeczam i wiadomo, że w internecie rządzą młodziaki stąd taki ogólny syf się tu przelewa

@Nowystaryziel

nienawiść szerzona wobec kogo? xD

Z choinki się urwałeś, przespałeś ostatni rok, czy udajesz?
  • Odpowiedz
@Smarek37: niski wynik konfy cieszy, ale wciąż ponad 90% kraju głosuje na prawicę. Jasne, cieszę się troszkę, że lewica może mieć jakiś tam udział przy rządzeniu i prawak Tusk musi liczyć się z tym, że nie będzie rządził sam, ale ogólnie to tragiczna jest polityka w tym kraju.
  • Odpowiedz
@Bibu123 no tak, bo licytowanie się kto da więcej kasy z kieszeni (a jak braknie to drukarkę załączy) to ok. W konfederacji jedynie jest to ok, że mówią z sensem. Pieniądze i dobrobyt biorą się z pracy - nie z rozdawnictwa.
  • Odpowiedz
@Smarek37: Konfa przegrała głownie przez Korwina, Cyrku Brauna i że była na nich nagonka - że Konfa = PiS i Bosak ani Mentzen nie chcieli podpsiać dokumentu że nie wejdą w koalicje z PIS.
  • Odpowiedz
Konfa przegrała głownie przez Korwina


@Gigamesh: Konfa przegrała przez bycie Konfą. I bardzo dobrze, bo nawet PiS ma więcej sensu niż ten Korwinowski ulep.

ale wciąż ponad 90% kraju głosuje na prawicę


@ananasowy: Bzdura. PiS jeszcze można by powiedzieć, że skłania się mocniej na prawo ale KO już nie. Zresztą obecnie żadna partia poza może Konfederusią jest dość mocnym miksem, a nie klasyczną prawicą.
  • Odpowiedz
@Smarek37: Po prostu większość z nich nie ma jeszcze praw wyborczych, a jak je już będzie mieć to wyrośnie z Konfy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz