Wpis z mikrobloga

odczuwa właśnie nieprzyjemny dysonans poznawczy


@cichy-spokojny-grzeczny: raczej nie, bo oglądają TVP. Jeszcze ani razu nie powiedzieli, że opozycja będzie rządzić. Oni nadal myślą, że PiS. Dowiedzą się dopiero za kilka tygodni.

Serio.

Pomyśl sobie, że nie oglądasz TVN ani nie czytasz internetu, a liczyć ci się nie chce . Skąd bus wiedział?

Dopiero jak zobaczą Tuska w sejmie to zapalą im się lampki. "Czemu Tusk rządzi jak PiS wygrał? W TVP
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel

@Liarek123: Na kogo miasta głosują i kto ma siłę stać 4h w kolejce to chyba nie muszę mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Studenty co zachlały i wstały na 18:00? Czyli jednak. Konfa 20%. My wam te exitpolle wywrócimy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dysonans to bedzie jak spłyną wszystkie głosy a tu jednak KO pierwsze XDDD


@Liarek123: I tu mam obawy, nie wiem czy chcialbym zeby KO jednak bylo 1. Niech sie zblizy do PiS. Inaczej PiS bedzie mialo wtedy nową narracje, sugerujac, ze wybory zostaly sfalszowane bo przeciez exit poll jest czesto trafny i rzeczywisty.
  • Odpowiedz
@Liarek123: Obawiam się jednego, głosy dzielone są w okręgach wyborczych. Co z tego, że opozycja zdobędzie w wawie 90% jak do zdobycia jest tylko o ile pamiętam 20 mandatów. Problemem jest też to, że głosy z zagranicy też z tego co wiem idą na konto listy w wawie. Oczywiście działa to też w drugą stronę i pis zwyciężając zdecydowanie w mniejszych okręgach, nie zdobywa tam aż tylu mandatów.
  • Odpowiedz