Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka: od jakieś 2,5 godzin oglądam sobie TVN24 i nadal nie dowiedziałem się jaki jest sondażowy wynik...referendum xD W ogóle nic, słowa, null, zero tematu, jakby takie wydarzenie wczoraj nie miało miejsca - czaicie to? Mimo, że nadają na żywo program specjalny i ogólnie czekając na konferencję PKW nie mają nic do pokazania, poza 19 pokazaniem powtórki wystąpień liderów partii po ogłoszeniu wyników, to na temat referendum nawet się nie zająkną xD

Niech tylko ktoś mi powie, że ta stacja ma coś wspólnego z obiektywizmem i tylko TVP kłamie to mu napluje na ryj.

#polska #wybory #polityka #wyboryparlamentarne #media #tvpis #tvn24
  • 33
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@amelinowa: TVN to pro POwska szujnia. PiS ma TVP. PO ma TVN. Tak było i będzie. Mocodawcy i sponsorzy oczekują odpowiedniej narracji i taką dostają. Śmiechu warty jest zachwyt tej szujni nad Trzecią Drogą i Lewicą, pomijając ostatnią partię czyli Konfę xD
  • Odpowiedz
@amelinowa ja ogladalem polsat i nie zauwazylem, zeby podawali, ale w rozmowach gosci ujawnilo sis, ze ponad 90% glosowalo wg klucza 4 x NIE.

Wazniejsze jest to ze 40% sposrod wszystkich uprawnionych wzielo udzial w tym glosowaniu, czyli jakies 11-12kk twarzy uznalo to za istotns.
  • Odpowiedz
  • 1
@szczszz @szuwarek @bqbqPL @Jailer @odislaw @ciao_ciao_siciliano #maci3nty @Olek3366 @SmellySocks @kamiloslav

Co zatkało kakało? Zapiekł anus? że ktoś powiedział Wam prawdę? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Referednum było oficjalnym wydarzeniem pod nadzorem PKW i nie różniącym się rangą od samych wyborów do parlamentu!

Według TVN referendum nie było bo Tusk unieważnił xD Tu nie chodzi o nic - czy było ważne czy nie ważne czy było zagrywką wyborczą czy nie
  • Odpowiedz
PiS ma TVP. PO ma TVN.


@starstar-wars: Nie godzę się by żadna szuja mogła sobie przypisać jawne posiadanie telewizji publicznej i jest to priorytet, niezależne publiczne media to nie dodatek, nie pieprz do gówna a fundament zdrowej demokracji, jak tego nie rozumiesz to aż mnie świerzbi żeby Ci #!$%@?ć #pdk
  • Odpowiedz