Wpis z mikrobloga

@person1: może mniej afer i złodziejstwo mniejszego kalibru. Ja tam szczęśliwy nie chodzę, bo klasycznie głos oddany przeciw obecnej władzy a nie za konkretną partie. Niemniej, za pis wiadomo co by było, za opozycji zobaczymy
@person1: Istnieje szansa, że nie zrealizują programu Platformy, bo Trzecia Droga ich przystopuje lub po prostu zrobią w balona wyborców i zaraz po wyborach stwierdzą, że stan finansów jest gorszy, niż zakładali
@person1: dodaj jeszcze brak ośmieszania polski na arenie miedzynarodowej, dobre relacje z UE i sąsiadami, odpolitycznione spółki państwowe, odpolitycznione media oraz prasę. To juz znaczna roznica
Gospodarczo to będzie to samo, tyle samo rozdawnictwa, tyle samo socjalu i tyle samo podatków co za Pisu, z tym że będzie legalna skrobanka i inne #!$%@? jak brak religii w szkołach xD


@person1: @thority

cieszą mnie kuce takie opinie wśród kucerii. To znaczy, że #!$%@? zrozumieliście z tych wyborów i zawsze będziecie marginesem. Mam nadzieję, że wasi liderzy są tak samo głupi i nie będą zmieniać retoryki już nigdy.
Gospodarczo to będzie to samo, tyle samo rozdawnictwa, tyle samo socjalu i tyle samo podatków co za Pisu, z tym że będzie legalna skrobanka i inne #!$%@? jak brak religii w szkołach xD


@person1: i zakupy w sklepie sobie kupisz :) chociaz zcy bedzie takie rozdawnictwo to nie wiem. polacy wyrazili swoj sprzeciw. pisowcy to wysnawcy to nimi nie ma sie co przejmowac, takie zombie ktore zaglosowalyby na pis zawsze
@KakaowyTaboret:

a) skończy się umieranie kobiet w szpitalach i może to kogoś przekonać do zajscia w ciaze (sam nie mialbym drugiego dziecka bez kontaktow w fundacji proaborcyjnej)

b) brak religii w szkołach- wiecej hajsu podatników na inne rzeczy.


A) ale zdajesz sobie sprawę, że rodziny nie decydują się na dziecko / kolejne dzieci z wygody a nie dlatego że było ostre prawo antyaborcyjne xd?

A) Zobacz sobie jaka jest dzietność w