Wpis z mikrobloga

Życzę wszystkim kobietom i facetom, którzy głosowali na lewicę, żebyście mieli kiedyś synów, wnuków i żeby zostali wyrzuceni przez kobietę z własnego domu, mieszkania, albo, żeby jakaś psycholka fałszywie oskarżyła ich o gwałt.

Wiem, że to jest straszne co mówię, ale z waszymi możliwościami intelektualnymi wy inaczej nie będziecie w stanie zrozumieć w jakie bagno władowaliscie kolejne pokolenia i być może siebie.

Serio, jest z wami tak źle, że szkoda w ogóle próbować cokolwiek tłumaczyć.

No, ale wy macie gdzieś innych i myślicie tylko o sobie, więc dopóki was i waszych dzieci to nie dotknie to będziecie ślepi.

Chcę, żebyście mieli synów i widzieli jak cierpią, jak są popychadłem, ktore znaczy w tym systemie już mniej niż gówno, jak odebrano im całą godność i sprawczość. Jak musi tyrać coraz więcej, do nieprzytomności na kolejne przywileje dla kobiet i nie dożywa emerytury.

Chce, bo inaczej nic się nigdy nie zmieni.

To właśnie nas czeka. Takie piekło.

#redpill #blackpill #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #feministki #logikarozowychpaskow #pieklokobiet #wybory #polityka
  • 49
@Kotouak: Ta, właśnie to wasze myślenie. Nie nastąpi, bo was nie spotkało, a wy dalej jak własna D...nie widzicie. Na prawdę muszę ci przytaczać przypadki nawet znanych osób które to spotkało?

To jest właśnie to. Wy myślicie totalnie 100 procent tylko o własnej doopie. Świat poza wami nie istnieje.

Ale są faceci, którzy ładują pod śmietnikami.
@Ynfluencer:

Na prawdę muszę ci przytaczać przypadki nawet znanych osób które to spotkało?

Możesz, ale i tak mam na to #!$%@?

To jest właśnie to. Wy myślicie totalnie 100 procent tylko o własnej doopie. Świat poza wami nie istnieje

Tak samo, jak wy. Ale my nie jesteśmy reliktami poprzedniej epoki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale są faceci, którzy ładują pod śmietnikami.

Może zasłużyli?
@Skin-ef: Kolejny, jak ciebie nie dotknęło i własny tyłek jest bezpieczny to jest dobrze. Szkoda, że nie dotyka to takich egoistów i odklejeńców jak ty, ale często niewinnych facetów, którzy trafili na psycholkę. Nienawidzę tego waszego wyjebonga.