Wpis z mikrobloga

#hotelparadise dobra. Marvin wg mnie to jest top facetów w hotelu ever. Gość jest mega inteligentny emocjonalnie - tak, wbrew pozorom tego co się tam dzieje w ich relacji. bardzo ładnie umie nazywać swoje uczucia, jest w nim ogromna szczerość, wyrozumiałość, cierpliwość, zaangażowanie, chęć dialogu, a do tego wszystkiego widać ze jest dobrym człowiekiem… jego wahania - rozstania, powroty… to wszystko nie zaprzecza jego inteligencji emocjonalnej, potwierdza tylko ze chłopak się zauroczył i zakochał. I tak długo jak będzie zakochany będzie podejmował słuszne decyzje - odważne i bolesne, a potem się z nich wycofywał... Ale to będzie słabło z czasem, jak takich awantur będzie coraz więcej, jak będą poważniejsze niż takie na wakacjach w hotelu. Aż dotrze do niego ze już nie ma milosci tylko przywiązanie i przyzwyczajenie i wtedy bedzie finito. Ale gość jest dla mnie topem.
  • 4
  • Odpowiedz
@Kitty9: mam takie same zdanie. Myśle tez, ze w końcu przejrzy na oczy i przestanie sie dawac tak manipulować. Mallu ma nieprzepracowane traumy z matka i jemu sie za to obrywa. Funkcjonowanie z taka osoba jesy bardzo trudne. Życzę mu duzonsily aby udało mu sie wyrwać z tej toksycznej relacji. Szkoda montaż Mallu bo nie zdaje sobie sprawy, ze to w niej jesy problem i do póki tego nie przepracuje do
  • Odpowiedz
@Joanpav: Myślę, że może sobie nawet zdawać sprawę, ale od tego jeszcze długa droga do przepracowania traum. Marvin jest bardzo dojrzały i chce dobrze, ale nie uniesie raczej tego i nie powinien. Zniszczy go to na obecnym etapie.
  • Odpowiedz