Wpis z mikrobloga

@badreligion66 ale co w tym dziwnego, że ludzie chcą wyższych stawek za pracę w weekendy? Pracownicy biurowi w niektórych sektorach za przyjście w sobotę dostają 150% stawki, a za niedzielę 200%, tak samo mogłoby być w handlu. Otwierał by tylko ten komu się to opłaca
  • Odpowiedz
@buchowo: Problem jest taki że zawód osoba wybiera samodzielnie, większość ekspedientek przecież wiedziała że będzie pracować w niedzielę, potem pis wymyślił że jednak nie, a jak mają wrócić go ból dupy. Zrozumcie ludzie ze sami decydujecie o swoim losie, trzeba było wybrać inny zawód.
  • Odpowiedz
@Azurusek: Ogólnie nie jestem za KO. Ale paradoksalnie najczęściej robiłem większe zakupy w niedziele i najbardziej lubiłem ten dzień na zakupy.
  • Odpowiedz
@Azurusek tak, ale poprzednicy już coś dali więc zabierając to będziesz „tym złym”. W mojej opinii ekstra dodatek za pracę w niedzielę mógłby zrównoważyć te straty wizerunkowe. Też jestem za przywróceniem handlowych niedziel, ale warto to zrobić z głową by nie było zaskoczenia gdy po tej kadencji wróci PiS na białym koniu.
  • Odpowiedz