Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Różnica wieku 19-33 jest waszym zdaniem ok czy przesada? 14 lat. Wg mnie dużo za dużo. Pytam bo znajomy umawia się z taką młodą siksą i mnie zastanawia co on chce tym osiągnąć. Dorosły chłop który powinien myśleć o założeniu rodziny raczej. I nie, nie jestem zazdrosna bo sama jestem w szczęśliwym związku ale dla mnie to trochę obrzydliwe i sporo stracił tym w moich oczach. Próbuję mu przemówić do rozsądku ale on nie widzi w tym problemu..

#kiciochpyta #anonimowo #wyznanie #relacje #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #randki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59
  • Odpowiedz
Dorosły chłop który powinien myśleć o założeniu rodziny raczej


@mirko_anonim: i pewnie o tym mysli. kto by chcial zakladac rodzine ze starym próchnem xD tylko mlode dziewczyny sie nadaja na dlugoterminowe partnerki, rowiesniczki sa po prostu nudne
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim i tak i nie, jeżeli laska jest pełnoletnia to czemu nie? W drugą stronę też to działa młody synek może znaleźć sobie starszą o 14lat kobietę i co też będziesz zadrosna?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Różnica wieku powyżej 10 lat jest super, facet doświadczony życiem, laseczka młodziutka, fajne ciałko, jeszcze troche głupiutka i w starszego faceta wpatrzona jest jak w obrazek. POLECAM

A kobiety w wieku 30 lat to niestety bardzo boli, bo po trzydziestce ceny akcji lasek lecą na łeb na szyję. Faceci do 40-45 lat nie mają się co martwić o powodzenie u młodych kobiet.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja tam się z tobą zgadzam. O czym można porozmawiać z 19 latką? O tiktokerach?


@Zborro:
Zawsze mnie śmieszy ten argument. Między moją dziewczyną a mną jest nawet większa różnica niż w ww związku.
Normalnie rozmawiamy o czymkolwiek z czym mógłbym rozmawiać z kobietami w moim wieku. Z większością kobiet w moim wieku mam mniej tematów do rozmowy niż z moją.
  • Odpowiedz
Dorosły chłop który powinien myśleć o założeniu rodziny raczej


@mirko_anonim: Młoda mu urodzi zdrowsze dzieci niż babcia 30 letnia bo to właściwie ciąża geriartyczna. Właściwie nie da się zbudować rodziny z 30 latką. Za stara. Zanim relacja się rozwinie już będzie miała problemy z płodnością, a wygląd o ile już się nie posypał to zaraz zacznie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Sam, gdyby nie to, że dałem się usidlić to ruchalbym nastolatki tak długo aż nie uniemożliwiłoby mi tego zbyt duze ryzyko zawału. 16-20 to prime kobiety.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: oho, nie musiałaś pisać, że jesteś różowa. Widać ten jad.

Różnica wieku 19-33 jest waszym zdaniem ok czy przesada? 14 lat


Ruchać, obserwować.

Pytam bo znajomy umawia się z taką młodą siksą i mnie zastanawia co on chce tym osiągnąć.


Może chce fajnie spędzać czas. Może się kochają. Nie do pomyślenia, prawda?

Dorosły chłop który powinien myśleć o założeniu rodziny raczej.


Powinien, bo ty tak chcesz ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: widocznie jeszcze nie jest zajechana a chłop nie jest wieśniakiem co po paru miesiącach będzie wywijał na weselichu tylko chce nią żyć i poznać w wielu sytuacjach przez kilka lat aby mieć pewność....
  • Odpowiedz
Dla mnie jest to obleśne, ale oboje dorośli


@Invisiblinio: A dlaa mnie obleśne jest dawanie doopy na prawo i lewo komukolwiek bez żadnych uczuć a później oczekiwanie na swojego księcia który to zaakceptuje i jeszcze się ożeni z takim odpadem xD bo przecież: "przeszłość się nie liczy". Żałosne jesteście i większzość z was tego brutalnie doświadcza później...ale na refleksję nie ma co liczyć.
  • Odpowiedz
młoda ma jędrne cycki i dupe - facet niczego więcej nie potrzebuje


@DudaChudeUda: nic innego nie może dostać w ofercie w dzisiejszym zyebanym świecie, więc bierze jak szynkę w markecie, lepsza świeża niż jakiś odpad.
  • Odpowiedz