Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Różnica wieku 19-33 jest waszym zdaniem ok czy przesada? 14 lat. Wg mnie dużo za dużo. Pytam bo znajomy umawia się z taką młodą siksą i mnie zastanawia co on chce tym osiągnąć. Dorosły chłop który powinien myśleć o założeniu rodziny raczej. I nie, nie jestem zazdrosna bo sama jestem w szczęśliwym związku ale dla mnie to trochę obrzydliwe i sporo stracił tym w moich oczach. Próbuję mu przemówić do rozsądku ale on nie widzi w tym problemu..

#kiciochpyta #anonimowo #wyznanie #relacje #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #randki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 59
@mirko_anonim:

Dorosły chłop który powinien myśleć o założeniu rodziny raczej


A dlaczego? Nie każdy odczuwa potrzebę zakładania rodziny czy płodzenia dzieci.

I nie, nie jestem zazdrosna


Taaaaaaak, oczywiście (σ ͜ʖσ)

Próbuję mu przemówić do rozsądku ale on nie widzi w tym problemu..


Mogłabyś to robić gdyby umawiał się z 15-16 latką, czyli dzieckiem w wieku pozwalającym na legalne współżycie.
A on sobie znalazł
Młoda mu urodzi zdrowsze dzieci niż babcia 30 letnia bo to właściwie ciąża geriartyczna. Właściwie nie da się zbudować rodziny z 30 latką. Za stara. Zanim relacja się rozwinie już będzie miała problemy z płodnością, a wygląd o ile już się nie posypał to zaraz zacznie.


@KochanekAdmina: Dziwne macie zwyczaje u was na wsi...
albo na księżniczkę

faceci też są puszczalscy, częściej niż kobiety


@Invisiblinio: z tego co obserwuję to właśnie nie, to mit. To baby jak sroki tylko kalkulują bez wyższych uczuć co im się bardziej opłaci.
w mojej 120 osobowej rodzinie faceci nazdradzali, kobiety nie


@Invisiblinio: w mojej około 400 osobowej, bliższej i dalszej (nie żartuję) nie słyszałem o takich przypadkach...może dlatego, że ludzie się wiązali rozsądnie i z miłości a nie z byle kim na szybko...
@olokynsims jedyne co może ofiare narcyza uratować od narcyza to oddzielenie jej od narcyza na kilka miesięcy czy lat by ta ofiara zaczęła zauważać nieścisłości zachowań, kłamstwa i manipulacje bo będąc dalej z narcyzem nikt takiej osobie nie przemówi do rozsądku bo manipulacje tworzą zniekształcenia rzeczywistości