Wpis z mikrobloga

Ktoś coś może powiedzieć o nowej kampanii na #grybezpradu #gryplanszowe z serii #wiedzmin???
Dziś chyba ruszyła kampania, nie wiem na ile to potwierdzone info ale mają już 500 000$. Coś czytałem że poprzednia edycja im się udała a gry są obecnie w cenie wiec nawet jako inwestycja.
Ceny chyba ok 55$ podstawka i 85$ full ktoś coś wie, jest zainteresowany?
Twórca Polak, niby pod patronem redsów wiec chyba biedy nie będzie, nie wiem...
#wiedzminsciezkiprzeznaczenia
stonemerk - Ktoś coś może powiedzieć o nowej kampanii na #grybezpradu #gryplanszowe z...

źródło: 651d7f09cace3_o_large

Pobierz
  • 3
Poczytaj renzenzje poprzedniej gry, jest spuchnięta i sucha. To w najlepszym razie 6/10. Pytanie ile razy w to pograsz, jeżeli 3 razy to płacisz 125zl za 2 i pół godziny zabawy. Hansa Teutonica za 200zl daje ci co najmniej 50godzin zabawy.
Poza tym preordery to rak, nie bez powodu w naszym języku istnieje zwrot "kupować kota w worku".
@Wisent_14 no i słuszna jest twoja koncepcja. Myślałem że to coś warte będzie, przekonywały mnie modele/grafiki zaczerpnięte z gry cd-red
Koneserem planszowej nie jestem ale nostalgię do Wieśka mam
Grałem bardzo dużo w 2 i 3 i dlatego wiem, że popsuję sobie nostalgię napompowanym średniakiem.
Jeśli chodzi o gry planszowe jako hobby, przeczytałem kiedyś bardzo mądrą myśl: complexity doesn't equal depth, skomplikowanie nie jest jednoznaczne z głębią. W grach planszowych liczy się głębia, mnogość scenariuszy jaka może się wydarzyć z każdym ruchem Twoim i przeciwnika. Taki Nemesis, jest nabrzmiały, napuchnięte od zasad, ale to nie czyni z tej gry tytułu skomplikowanego,