Wpis z mikrobloga

Wczorajszy posiłek:
Burger gigant + pizza.
Nie będę się rozpisywać, wszystko jest na filmie, burger wjeżdża w 8 minucie pizza w 14. Lokal to gastro garaż w Szczecinie na ulicy Szwoleżerów. Bardzo sympatyczny lokal, z dobrym jedzeniem i miłą obsługą. W filmiku właściciel opowiada trochę o swoim punkcie.

Dajcie znać co sądzicie o filmie, wyszedł trochę długi, w lokalu byłem z godzinę, wyciąłem te ciekawsze momenty.

Dorzucam badanie ketonów we krwi z dzisiaj rana, jak łatwo się domyślić, po takim ładowaniu węgli mnie wybiło. Będę teraz przy każdym posiłku dorzucał badanie z rana żeby sprawdzić ile czasu zajmie mi powrót. Zostało mi 5 pasków, więc mam nadzieję że uda się w 5 dni ( ͡ ͜ʖ ͡)

#szczecin #jedzenie #mukbang #jedzzwykopem #tworczoscwlasna #jedzzkrucjanem
krucjan - Wczorajszy posiłek:
Burger gigant + pizza.
Nie będę się rozpisywać, wszystk...
  • 40
via Android
  • 0
@wykolejony dałem z siebie wszystko, trochę szkoda mi tego jednego kawałka, zostawiłem najmniejszy żeby było łatwo, ale już nie było szans, nażarłem się tak, że do 20 godziny nie mogłem wstać (,)
via Android
  • 5
@macias-mackowiak ode mnie właściciel chciał 50 zł łącznie za burgera i pizzę po wliczeniu tego 50% za wyzwanie, pizza sama chyba 29 zł kosztowała ale mogę się mylić bo nie patrzyłem na cenę. W necie pewnie jest menu.
Ocena tak jak na filmie, naprawdę niepożałowane, widać jak jem jak się ser ciągnie. Takie trochę połączenie pizzy neapolitańskiej z amerykańską, ranty duże mocno wyrośnięte a spód cienki, tylko że ranty nie są napowietrzone