Wpis z mikrobloga

@Knamga: z opisu wynika że tam nie ma syfonu tylko zawór zwrotny, pewnie na sprężynce. miałem coś takiego przy pralce to po dwóch awariach gdy kłaki plątające się na sprężynce go zablokowały i pralka nie wylewała wody wywaliłem sprężynkę i kulkę z syfon zrobiłem na wężu i jest spokój. Także moim zdaniem będzie działać w każdej pozycji tyle że jak pralka nie bedzie wylewać wody to najpierw sprawdź to ustrojstwo ;-)
syfon zrobiłem na wężu i jest spokój


@darek-jg: biorąc pod uwagę sam fakt że odpływ kanalizacji jest kilkadziesiąt centymetrów od podłogi a pompa w pralce na dole to już tam powstaje syfon i nie ma potrzeby kombinowania tylko wpinać się bezpośrednio w kanalizację
@Smarek37: tak, jeden słupek za pomocą łącznika, myślałem też nad wózkiem który wyjezdza (ulatwia sprzątanie)ale czytalem opinie ze caly slupek sie trzesie wiec nie warto tego kupować
@Knamga: a o wózku to nie słyszałem, pewnie mogłoby telepać. Chociaż gość któremu ostatnio robiłem łazienkę kupił sprzęt boscha(pralka i suszarka) taki bardziej z górnej półki i powiem ci, że pierwszy raz widziałem tak dobrze wyważoną pralkę. Przy wirowaniu nawet po dotchnięciu jej palcem nie czuć było żadnych nawet minimalnych wibracji.