Wpis z mikrobloga

Mirki, wiecie może co to jest takie coś jak #speedmail ?
Pierwszy raz takie coś na oczy widzę. Moja mama dostała jakieś awizo z tego na adres mieszkania, które ona niedawno kupiła i je wynajmuje. Więc na pewno nie powinna tam żadna korespondencja przychodzić do nas. Poza tym ona mieszka za granicą i nie ma jak tego odebrać a ja mam upoważnienie tylko na pocztę polską. Co to kurde jest i co z tym zrobić? Kto wysyła takim czymś listy? Miejsce odbioru to jakieś centrum ubezpieczeń, czy to może być jakaś reklama ubezpieczenia, ale kurde awizem?
#pytanie #pomocy #ocochodzi #speedmail
  • 3
  • Odpowiedz
@kokosanka22: jak to co? Prywatna firma pocztowa , konkurent poczty polskiej działający w niektórych miastach. Noszący listy od nadawców masowych w stylu banki, jakieś urzędy. Prawdopodobnie pozostałości po dziale listów inpostu którego się pozbyli kilka ładnych lat temu, po tym jak przegrali przetarg na listy sądowe.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie wiedziałam, że taka firma istnieje, a raczej nie jestem dinozaurem. Chyba raczej takie poważniejsze rzeczy to wysyła się pocztą polską? Nie mam pojęcia co to niby może być a jest niedziela… a w dodatku nie wiem czy mogę to w ogóle odebrać bo pełnomocnictwo mam w poczcie polskiej, mama mieszka za granica ????????‍♀️ Kurde nigdzie też nie podawaliśmy takiego adresu do korespondencji bo to nowy adres chyba, że jedynie urząd móg
  • Odpowiedz