Wpis z mikrobloga

z angielskich słyszałem że ten ze screena jest w porządku (50zł boli ale byłbym w stanie to przełknąć jeśli rzeczywiście jest warty swojej ceny)


@Samochodzik_: tak, Colt ma fajne kursy. Sa aktualizowane i jest grupa wsparcia na Discord.

Zobacz przez VPN na indie po ile cena jest. Pewnie taniej będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@KwasneJablko: rzeczywiście z 50 zrobiło się 28, wielkie dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) może głupie pytanie ale czy sam ten kurs wystarczy żeby ogarnąć podstawy na tyle by móc dalej uczyć sie z praktycznych zadań? czy mógłbyś mi doradzić czego poza tym kursem potrzebowałbym, by za kilka miesięcy/lat załapać się jako jakiś junior? kurs z javascripta i kilka miesięcy ćwiczeń wystarczą, czy rozsądnym byłoby poszukanie do tego
  • Odpowiedz
  • 0
@KwasneJablko: okej, dzięki. wiesz może jaka metoda płatności byłaby najlepsza żeby zapłacić za ten kurs? moja karta nie przechodzi a wszystkie alternatywy to jakieś indyjskie banki, nie ma standardowego paypala ani binanca
  • Odpowiedz
  • 0
@stonersowy-bogacz: w kursie jest teoretycznie wszystko włącznie z reactem, html'em, js'em i podobno wszystkim co jest przydatne w webdevie, wiem że są darmowe kursy ale mam w głowie (może mylne) przeświadczenie że jakościowe materiały są zazwyczaj za paywallem
  • Odpowiedz
@Samochodzik_: możesz poczytać opinie o nich, freecode bardziej za rękę prowadzi, a the odin już bardziej trzeba samemu szukać i kombinować. A co do platnych to ludzie polecają html, css/javascript by jonas i react by maximilian schwarzmuller na Udemy, tyko nie wiem jak z cenami, a no i jest jeszcze Scrimba FrontEnd path
  • Odpowiedz
  • 0
@stonersowy-bogacz: ale czy żeby zacząć nawet z takim freecode nie trzeba już mieć jakichkolwiek podstaw? myślałem o kursie właśnie po to żeby tych podstaw sie nauczyć (z tego co widziałem to filmiki na yt wszyscy odradzali) i potem przeskoczyć na naukę praktyczną
  • Odpowiedz
  • 0
@stonersowy-bogacz: w takim razie dzięki za porady, rzeczywiście nie będę płacił za coś, co jest dostępne za darmo w internecie. wymieniłeś wcześniej youtube jako dobre źródło wiedzy, polecisz jakichś twórców których opłaca się sprawdzić w tym temacie?
  • Odpowiedz
@Samochodzik_: CSS — Kevin Powell, Web Dev Simplified, Traversy Media, developedbyed, Fireship no jest ich troche, wszystkie te kanały głownie do frontendu, ale jak mowie najlepiej leciec na start jakis the odin project/ freecodecamp i zobaczyc czy sie podoba.
A ścieżek programowania do wyboru jest sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam stronę https://roadmap.sh/
  • Odpowiedz