Wpis z mikrobloga

@zoltybalonik: Podobal mi sie dobor muzyki do tych scen w pierwszym sezonie - najbardziej chyba 'Wash Away', niestety przy ponownym ogladaniu zatrzymalem sie na trzecim sezonie. Jesli szukasz czegos podobnego to polecam The Leftovers(jeden z tworcow lost go rezyserowal) nizej dodaje pierwsza scene z serialu.
fors1234 - @zoltybalonik: Podobal mi sie dobor muzyki do tych scen w pierwszym sezoni...
@zoltybalonik: a ja sobie zapuściłem jeszcze raz i się zorientowałem, że oni tam w ogóle nie przeklinają, co zabiło mi immersję.

A zakończenie fatalne, więc straciłem zapal do kontynuowania oglądania.
@zoltybalonik: trochę się zawiodłem zakończeniem ale i tak serial TOP. Zakończenia sezonów to złoto, a przy scenie z Kate i Jackiem na lotnisku miałem mózg #!$%@?.

Co najbardziej mi się w tym serialu podobało to nawet nie tajemnice, a postaci, które naprawdę można pokochać. Desmond, Hugo, Sawyer - po 6 sezonach było mi smutno ze to koniec.
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: Prison break skończył się na pierwszym, maks drugim sezonie jeśli oceniamy go łaskawie. Lost mimo wszystko pogłębiał te tajemnice, rozkręcał się, z kameralnej historii nabierał rozmachu stopniowo im dalej w las - i prawda jest taka, że na te wszystkie sezony tylko jeden odcinek można tak naprawdę nazwać fillerem - ten że złodziejami diamentów, zapewne go pamiętacie. Niezależnie od tego czy fabuła była wymyslana na bieżąco czy nie to puzzle
porażka że całe zakończenie to tylko tyle że wszyscy zginęli na początku a wyspa to był ich czyściec