Wpis z mikrobloga

@zoltybalonik: W końcu zrobili jakiś fajny reupload na disney+ i można elegancko obejrzeć a nie szukać odcinków po zawirusowanych stronach.
Kiedyś na maksa zakochany w tym serialu a teraz niestety trochę się zestarzał. Jak widzę ten dym to mam taki trochę krincz xD
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: też przy emisji byłem zawiedziony zakończeniem bardzo mocno, ale po latach bardziej je doceniłem. Dalej uważam, że było średnie, ale nie jestem aż tak krytyczny jak kiedyś. Może dlatego, że widziałem znacznie gorsze zakończenia (Dexter za pierwszym razem, GOT), człowiek nabiera perspektywy
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: genialna muzyka, świetnie napisane postacie gdzie dzięki flashbackom możemy zrozumieć podstawy ich procesu decyzyjnego i w efekcie przy którymś tam sezonie poczuć jakbyśmy znali je od lat. Piękne lokacje na Hawajach (po obejrzeniu jest to jedno z moich marzeń by odwiedzić tam właśnie miejsca w których LOST było kręcone)
No ogólnie nadserial
Fakt że zostało parę wątków niewytłumaczalnych albo spłyconych, ale jak na tak zawiłą fabułę to i tak ma
  • Odpowiedz
Przypominam o jednym z lepszych seriali jaki kiedykolwiek powstał.


@zoltybalonik: nie, obejrzałem go dawno temu i mi się podobał, teraz do niego wróciłem i mam mieszane odczucia. Serial ma w sobie całe mnóstwo scen przegadanych jakichś retrospekcji nie potrzebnych wątków które kończą się w ślepym zaułku i są porzucane po prostu mnóstwo nudnych scen. Serial nadal jest oryginalny bo drugiego takiego nie ma ale jest cała masa seriali nawet mniej popularnych
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: niedawno obejrzałem losta ponownie. Dobry, chociaż jak dla mnie ostatni sezon mógłby wyglądać inaczej, zwłaszcza końcówka, walka z dymem, wątek strażników wyspy. Oglądając go miałem takie odczucie że to chyba najbardziej wciągający serial jaki w życiu obejrzałem i taki którego nie doceniałem pierwotnie. Po wszystkim obejrzałem jeszcze raz całość Battlestar Galactica. No i wtedy lost spadł na drugie miejsce, zostając wyprzedzony o lata świetlne.... Polecam nawet tym którzy nie są
  • Odpowiedz
@zoltybalonik: ostatnio obejrzałem streszczenie na yt i wreszcie po tylu latach dowiedziałem się o co w tym chodzi, odeszła mi ochota na oglądanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz