Wpis z mikrobloga

Myślę że w tej chwili każdy rozumie że wszystko co mówi Szafa jest prawdą. Na dowód jest zdjęcie Przema z muru chińskiego z chlebem. Nie rozumiem zupełnie jak ktoś może posądzać Marcina że lokuje jakieś produkty odpłatnie czy nie odpłatnie. Prawda jest taka że z nagrań MocnegoVlogu możemy dowiedzieć się wiele ciekawych rzeczy np. gdzie dobrze zjeść, co fajnego kupić, czy coś jest legitne czy padaka. Ja jestem zadowolony że mogę oglądać kanał który jest rzetelny i prawdziwy, a przede wszystkim twórca wiarygodny i nie umaczany w jakieś youtuberowe aferki. Każdego dnia czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Moją ulubioną kwestią są kwestie związane z radiem, chciałem napisać radioamatorstwem ale Szafa siedzi w tym temacie od dzieciństwa więc nie jest amatorem. Pokazuje nam to na filmach (np.instalacja przemienników). Jest moim zdaniem świetnym ekspertem technologicznym. I w sumie dzisiaj sobie rozmyślałem że fajnie było by robić zrzutki na różny fajny zaawansowany sprzęt np. sieciowy by kupić dla niego na testy bo zająłby się tematem profesjonalnie i ludzie mogli by obejrzeć na drugim kanale recenzję urządzeń przed zakupem co było by bardziej efektywne niż samemu kupić i się władować w coś nie rozsądnego do zakupu.
#mocnyvlog
  • 10
  • 4
@sberatel: Autor vloga nie nadużywa alkoholu, jedynie smakuje dosyć rzadko, co dobrze zauważyłeś pozwala też niektórym odkryć także taki walor materiałów jak rozeznanie za granicą. Vlogi podróżnicze są super! ciężko o lepsze które nie są w sposób sztuczny kreowane w sieci. Świetnie ogląda mi się ostatnią serię o Paryżu. To Paryż pokazany prawdziwie bez utajania problemów wyjazdowych czy przeciwności losu.