Wpis z mikrobloga

Czy jest ktoś kto nie otrzymał dalej numeru specjalnego heroes 3? Już #!$%@?ę od tego, że miało być we wrześniu, wysłali maila, że 05.10. Myślę ok, spoko, niewielka obsuwa. Zamawiałem w sierpniu, niby wysyłki od 05.10, dalej brak. I teraz najlepsze:
- Napisałem na ich sklep 5 maili,
- Dzwoniłem na numer sklepu- to zwykła komórka- abonent czasowo niedostępny xDD,
- Napisałem nawet na facebooku na ich fanpage.

Oczywiście na każdym z tych kanałów brak jakiejkolwiek reakcji, wszystko w próżnię - ta firma to naprawdę już januszeria grubego kalibru, za podobne akcje na allegro po dyskusji dawno mieliby zablokowany sklep. Co mnie podkusiło, żeby zamawiać na ich stronie, mówie sobie, a dam im lepiej zarobić, allegro to zawsze prowizje...

#cdaction #heroes3 #januszebiznesu #januszex #obslugaklienta
  • 3
@Dirker: Redakcja jest za bardzo zajęta robieniem niewypałowego kanału YT, pisaniem niepotrzebnych i nie pasujących artykułów na ich pożal się boże stronie, banowaniem krytyków, słuchającymi się tylko "najwierniejszych fanów" (czyt. Yes Mani) oraz promującymi podwójne standardy.

Najlepsze jest w tym wszystkim to że ten hucznie zapowiadany cyfrowy dodatek to kod do World of Warships tylko dla nowych kont. Mogli by dać kod na zniżkę w GoG-u na całą serie HoMM (5