Wpis z mikrobloga

W związku z promocją #xkom mam pytanie: czy lepiej wziąć #motorola g72 za 750 złotych (po uwzględnieniu #cashback) czy moze dopłacić 150 złotych go G82. Czytałem że G72 ma problemy z zasięgiem wi-fi, ja bym chciał żeby telefon takie podstawowe rzeczy jak Internet ogarniał. Nie wim też, czy 6GB ramu w droższej G82 vs 8GB w G72 to jest duży minus.
#telefony #technologia
  • 4
@miloszy ja mam g82, 14 października wybił rok od zamówienia, więc tylko o nim mogę się wypowiedzieć. Rzadko, ale zdarzają mu się przycinki, ostatnio zauważyłem że mam zdublowane 26 apek androidowych/Motoroli, obstawiam że pokłosie aktualizacji z andka 12 na 13 we wrześniu. Trochę kuleje odcisk moim zdaniem, jasności ekranu w słoneczny dzień jest w sam raz, może by mogło być trochę więcej. Ogólnie jestem zadowolony z tej motki, następna pewnie te kupię
PaulStone - @miloszy  ja mam g82, 14 października wybił rok od zamówienia, więc tylko...

źródło: temp_file6907121102993323658

Pobierz
@PaulStone: Nie masz problemów z rozpoznawaniem urządzeń w sieci lokalnej? U mnie część adresów widzi ok, a z innymi nie chce się za ch. komuniować. Przy czym inne urządzenia widzą je bez problemów. Urządzeń sporo - włączonych zwykle do ~20 (mam starszą motkę, ale kiedyś przyjdzie czas na zmianę).
  • 1
@PaulStone: ile masz GB?
G72 ma słabszy procek, w dodatku MediaTek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
G73 ma Mediateka porównywalnego z tym snapem, i jest 50 PLN tańsza, ale ma ekran IPS, a skoro w tej cenie moge mieć OLEDa...
a jak na tej motce z emulacjami? SNES/Gameboy/DS na retroarchu uciągnie? Na obecnym telefonie nie wyciąga pełnych 60 klatek w emulacji SNESa/DSa, przez co mam skopany dźwięk...
@bialy100k nie bardzo kumam ocb z rozpoznawanie urządzeń w sieci, telefonem nie łączę się z innymi urządzeniami. Mam NASa że stałym ip z którym się łączy, i chromecast który motka widzi. Tyle w tym temacie mogę powiedzieć
@miloszy 6/128 wersja, ekranu IPS już nie bierz, relikt no chyba że mówimy o telefonie za 800 i 400zl i budżet nie puszcza. Co do emulacji, nie używam, więc nic ci tu wiele nie pomogę...