Wpis z mikrobloga

Cześć,
pierwszy raz kindlem, więc nie wiem czy robię coś źle :).
Otóż, nie wszystkie książki, mam widoczne w aplkicja legimi na macos przy synchronizacji z kindlem. Dla przykładu książka pt. "Nie ma", (jest więcej takich tytułów) na stronie oraz w aplikacji na telefonie jest na półce(mogę ją otworzyć i przeczytać), ale po podłączeniu do kompa brak w aplikacji i nie mogę zsynchronizować z urządzeniem. Coś trzeba zrobić dodatkowo? Miał ktoś taki problem?
Abonament legimi mam ebooki + audiobooki bez limitu.
#legimi #kindle
  • 3
@shandy71 niestety nie wszystkie książki mają wersję na kindle (format mobi); są takie które niby mają ebooka ale tylko w formacie epub, na czytniki inne niż kindle.
Na stronie internetowej legimi da się sprawdzić w jakich dokładnie wersjach występuje dana książką. Na szczęście nic straconego, kiedyś kontaktowałem się z supportem Legimi w tej sprawie i może być tak, że plik mobi wkrótce się pojawi.
@shandy71: Podana jako przykład "Nie ma" powinna być w abonamencie na Kindle. Jeśli się nie pojawia do synchronizacji, to może się wyloguj i zaloguj ponownie w aplikacji? Może sobie od nowa dociągnie jeśli coś jej się zablokowało, albo od razu skontaktuj się z Legimi. Czasem są takie problemy. U mnie na koncie tak o jedną książkę z kilka tygodni się upominałem.
Cyfranek - @shandy71: Podana jako przykład "Nie ma" powinna być w abonamencie na Kind...

źródło: nie_ma

Pobierz