Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: To idealnie obrazuje jak odbierany jest "postęp" przez tak zamknięte umysły jak biedota inteligencka. Kiedy wynaleziony został pierwszy samochód też było mnóstwo ludzi mówiących, że wolą konie, a nie te metalowe, średniej jakości badziewie. Czas zweryfikował.
Nie lubicie tego to wystarczy to pominąć i tyle. Nie trzeba robić krzyku, że "hurr durr ja to wolę takie starsze, lepsze, konserem jestem, oświecony, nie to co wy". Już byli tacy (i nadal
  • Odpowiedz
To idealnie obrazuje jak odbierany jest "postęp" przez tak zamknięte umysły jak biedota inteligencka


@Arkenno: Czy ty właśnie porównałeś krytykę wykorzystywania A.I. do tworzenia niskiej jakości spamu, do krytyki samochodu z XIX wieku?

15-20 lat temu ludzie krytykowali spam filmików z Ivoną. To też były "zamknięte umysły" i "biedota inteligencka"? xD
  • Odpowiedz
@zobq: Odniosłem się do tego fragmentu. Moim zdaniem porównanie jak najbardziej trafne.

Szczerze mówiąc wolę #!$%@? narysowanego w paintcie papaja z podpisem Comic Sansem niż te sztuczne obrazy AI z powykrzywianymi palcami
  • Odpowiedz