Wpis z mikrobloga

@dezinformacyjna_agentura: No tak, bo w każdym jednym cywilizowanym kraju na świecie co 4 lata każda jedna osoba związana z polityką ma zakaz robienia cokolwiek, żaden kraj nie ma osób, które siedzą w tym 20+ lat, a taki obecny prezydent USA wziął się znikąd i wcale nie jest politykiem od 1972.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza Wydaje mi sie, że sam fakt odsunięcia PiSu od władzy wystarczy by te straty naprostować :D
Rynek ewidetnie zareagował pozytywnie na zmianę władzy
  • Odpowiedz
  • 10
Wydaje mi sie, że sam fakt odsunięcia PiSu od władzy wystarczy by te straty naprostować :D


@loczyn: Sam fakt to jednak za mało bo to jedynie oznacza, że nie będą odstraszani inwestorzy (zarówno krajowi jak i zagraniczni) oraz defraudowane dzisiątki mld złotych. Trzeba zorbić więcej, tzn. zadbać o złotówkę, zadbać o stabilne prawo i przynajmniej umiarkowanie szybkie sądownictwo oraz o kasę z KPO. Wtedy te stabilne 3,5-4,5% r/r będzie.
  • Odpowiedz
@Syn_Tracza No ale ten gościu ma trochę racji. KO w swoim programie licytowało się z PISem kto da więcej. O lewicy nawet nie wspominam, bo to całkiem socjalna tragedia. Teraz pozostaje pytanie czy faktycznie wywiążą się ze swoich obietnic, czy to była tylko kiełbasa wyborcza (oby).
Mnie osobiście trochę dziwi postawa osób które bardzo chciały ograniczenia/zlikwidowania socjalu wprowadzonego przez PIS, a i tak zaglosowaly na KO zamiast na 3 drogę.
  • Odpowiedz