Wpis z mikrobloga

Oczywiście to bzdura świadczącą o Twojej slepiej wierze w system publicznych edukatorow, bardziej agitatorów. Żaden katolik nigdy nic takiego nie powiedział. Doucz się, nie wierz ślepo!
cytuję @lazzyday:

Nie jesteś poganinem w czasach starożytnych, jesteś świeckim libkiem, produktem alienacji wywołanej sukcesem cywilizacji chrześcijańskiej. To praktykujący chrześcijanie są duchowymi spadkobiercami kultur pogan, nie ty.


"chrześcijaniesą duchowymi spadkobiercami kultur pogan" dlatego chrześcijanie ich wyrznęli oraz zniszczyli ich kulturę.
@damiz74:

Zniszczycie doszczętnie wszystkie miejsca, gdzie narody, których wy pozbawicie dziedzictwa, służyły swoim bogom: na górach wysokich, na wzgórzach i pod każdym drzewem zielonym. Wywrócicie ołtarze, połamiecie ich stele, ich aszery ogniem spalicie, porąbiecie w kawałki posągi ich bogów. Wytępicie ich imię na tym miejscu.


Wandalizm wprost wpisany w wiarę.
W speku: Pwt 12
@wiecejszatana

>Zniszczycie doszczętnie wszystkie miejsca, gdzie narody, których wy pozbawicie dziedzictwa, służyły swoim bogom: na górach wysokich, na wzgórzach i pod każdym drzewem zielonym. Wywrócicie ołtarze, połamiecie ich stele, ich aszery ogniem spalicie, porąbiecie w kawałki posągi ich bogów. Wytępicie ich imię na tym miejscu.


Wandalizm wprost wpisany w wiarę.

W speku: Pwt 12


Wyrwane z kontekstu, poza tym to tylko taka metafora, chrześcijanie by nigdy czegoś takiego nie zrobili ( ͡
@damiz74 ale co to (treść mema) finalnie zmienia?
Koniec końców, nasze korzenie to właśnie chrześcijanie.
Ja się wypisałem z tej organizacji, ale nie mam problemu z tym, żeby to przyznać ()