Wpis z mikrobloga

Światłowód Inea z POPC a granie na konsoli (Xbox)
Czy ktoś z was posiada światłowód od Inei zbudowanego z projektu POPC i może wypowiedzieć się odnośnie grania na konsoli? Słyszałem że u tego operatora granie na konsoli jest problematyczne, ponieważ są problemy z jakimś NATem i brakiem publicznego IP przez co nie można wchodzić na wszystkie serwery gier.

#inea #swiatlowody #swiatlowod #play #upc #internet #xbox #konsole #netia #orange
  • 5
Słyszałem że u tego operatora granie na konsoli jest problematyczne, ponieważ są problemy z jakimś NATem i brakiem publicznego IP przez co nie można wchodzić na wszystkie serwery gier.


@michal7840: Problem jest ale wtedy kiedy ty chcesz hostować grę u siebie, granie online do serwerów w świecie nie jest problemem w przypadku sieci z prywatnymi! adresami IP.
@michal7840 za dodatkowe 5zl/msc odblokuja ci ip na zmienne i problem z natem znika. Już 3 lata korzystam z ich usług 1gb/s i nigdy nie było momentu żeby chociażby nie było internetu na 5 min
@michal7840 Ja zmieniłem na otwarty nie nie w każdej grze mogłem się łączyć ze znajomymi bo miałem ograniczony tryb nat. Zmieniłem na zmienne ip i problem zniknął