Wpis z mikrobloga

@Jarusek

I jak tam Jarusku, jednak konfunia weszła do Sejmu. Na PW zaraz wyślę ci numer konta, chyba że preferujesz jakiś inny rodzaj rozliczenia zakładu?

#konfederacja #polityka #bekazlewactwa

https://wykop.pl/link/6896741/pis-sprzedaje-polske/komentarz/112018321/powtorze-swoj-wpis-z-mikrobloga-5-twardy-elektorat-konfy-5-ludzie-ktorzy-oddadza#116003197
Pobierz xer2--her - @Jarusek

I jak tam Jarusku, jednak konfunia weszła do Sejmu. Na PW zaraz...
źródło: zakład
  • 109
@Jarusek: Miej że Ty jakąś godność człowieku. Sto złotych to strasznie niska kwota, żeby się tak za nią poniżać. Sam nie cierpię konfederacji, ale jak przegrałeś, to przegrałeś. Wszyscy wokół widzą że on to on, a Ty nie potrafisz przyznać się do porażki.
@xer2--her: mozesz odpuscic, Jarusek jest jednym z mniej lotnych wykopkow, mozliwe, ze sie nie przelewa w realu.
Gdyby mial honor to by oczywiscie zaplacil ale w jego przypadku kolejna kompromitacja niczego nie ujmuje xD
@Jarusek

@L3stko: konfiarski turbodzbanie zakład był pod warunkiem, że ten ktoś miał nie usuwać konta, konto zostało usunięte...


@Jarusek podam ci taki przykład, prawdziwy: kolega znalazł kiedyś iPhone, właściciel zadzwonił na swój telefon, kolega odebrał i mówi, że bez problemu odda, ale właściciel mówił, że był na weekend w mieście i czy jest możliwość, że jego kolega przyjdzie odebrać telefon, mój kumpel mówi, że nie ma problemu. Spotkali się i oddał
według mnie autor posta usuwa komentarze, a druga sprawa ze wygral zaklad wiec tamten typ powinien zaplacic. nie mam pojecia czy zakladanie sie na portalach ze smiesznymi obrazkami jest w ogole wiazace prawnie