Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 851
@Kj5s6f2dk7s54o: to takie rzeczy pisz do kobiet, które usprawiedliwiają bestwialstwo innych kobiet, jak np. w przypadku rozszerzonego samobójstwa, że to z pewnością wina męża czy byłego męża i nie widziała innego wyjścia niż zabicie siebie oraz dzieci.
  • Odpowiedz
  • 59
@SlepyBazant nie można tak od razu obwiniać faceta, może ta baba zrobiła za słona zupę, albo nie chciała mu zrobić laski??? Jest dużo opcji, na pewno to nie jest tak, że to tylko jego wina

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 149
@SlepyBazant: Następnym razem baba włoży troche wysiłku w ten związek, zeby do takich niesnasek nie dochodziło. Jakby zainteresowała sie problemem wczesniej, to w tej chwili by siedzieli przy herbacie i zasmiewali się do rozpuku.
  • Odpowiedz
Strasznie mu współczuje. Ciekawe przez co ten facet musiał z nią przychodzić, że w końcu nie wytrzymał i nie widzial innego rozwiązania niż #!$%@?. Okropnośći, niech się chłop jakoś tam trzyma


@SlepyBazant: mężczyźni często milczą gdy tragedia dotyka ich każdego dnia.. a w końcu nerwy puszczają. Ciekawe czym doprowadziła go do takiego tragicznego stanu.?
  • Odpowiedz
@SlepyBazant jak ktoś nie rozumie, albo uważa że to naciągane. Mnie dziewczyna przy znajomych uderzyła i kopnela. Jej koleżanka przyznała, że co prawda nie powinna tego robić, ale na pewno miała swoje powody, a nie jest tajemnicą że ja mam trudny charakter.
  • Odpowiedz
@Kj5s6f2dk7s54o: to takie rzeczy pisz do kobiet, które usprawiedliwiają bestwialstwo innych kobiet, jak np. w przypadku rozszerzonego samobójstwa, że to z pewnością wina męża czy byłego męża i nie widziała innego wyjścia niż zabicie siebie oraz dzieci.


@SlepyBazant to by od takich kobiet wymagało posiadania chociaż szczątkowej empatii, a nie typowej moralności kalego. znaczy, mam na myśli że nie ma sensu.
  • Odpowiedz
jak ktoś nie rozumie, albo uważa że to naciągane. Mnie dziewczyna przy znajomych uderzyła i kopnela. Jej koleżanka przyznała, że co prawda nie powinna tego robić, ale na pewno miała swoje powody, a nie jest tajemnicą że ja mam trudny charakter.


@zasadzka01: no przeciez regularnie glupie cipska pisza w necie takie rzeczy. typiara zabila dzieci zeby zrobic na zlosc mezowi ? NIE OCENIAJMY, CO TA BIEDNA KOBIETA MUISIALA PRZEZYWAC ZE TO
  • Odpowiedz