Wpis z mikrobloga

Jestem przegrywem bez szkoły (wyształcenie podstawowe here) i jedyna praca na jaką mogę liczyć to jakaś fabryka, magazyn, budowa i może kierowca tira. Nie wiem co ze sobą zrobić żeby mieć lepsze perspektywy na życie, wiek też nie pomaga, bo zaraz 33lvl wbijam. Źle mi z tym...

#przegryw #praca #zalesie ##!$%@? #feels
  • 16
  • Odpowiedz
@WiesIaw: może wyjazd za granicę ? W rok odłożysz z 10-12 k euro w Niemczech. Już starczy żeby otworzyć coś swojego drobnego. Warto brać za swoje życie odpowiedzialność. Powodzenia Bracie
  • Odpowiedz
@WiesIaw: Najprostsze rozwiązanie i natychmiastowe, to wyjazd za granicę. Robisz to samo, ale podejście do pracownika jest bardziej cywilizowane i pieniądze większe. Możliwe są też delegacje, ale to trzeba znaleźć.
  • Odpowiedz
@walokid: oczywiście wystarczy żeby opłacić sobie kurs spawacza, ogarnąć stronę własną nazbierać pierwsze zlecenia + staranie się o dofinansowanie w pupie. Możliwości jest sporo.
  • Odpowiedz
@WiesIaw: Jeśli masz możliwość to polecam nie bać się fabryk i lecieć na operatora jakiejś zautomatyzowanej linii. Ludzi do pracy mało, więc biorą kogokolwiek co umie trzymać śrubokręt i chce zasuwać. Tylko się przyjrzyj co produkują i jak wyglądają ludzie w pracy. Przy takiej linii często robota polega na monitorowaniu i co jakiś czas przestawienie na inną produkcję. Tak samo w magazynach automatycznych jeśli rekrutują na operatorów.
  • Odpowiedz