Wpis z mikrobloga

@N-Avoie: tak, jak każda inna podpasek, środków na grzybicę pochwy, upław, spoconych pach, tych stoperanów gdzie Panna wygląda jakby wypuściła na zewnątrz swoją duszę, ogólnie wszystkie reklamy mnie #!$%@?ą.
  • 0
ostatnio był artykuł o tym że Victorias secret rezygnują z modelek plussize :) czemu? bo kasa przestała się zgadzać :) mam nadzieję że zacznie się jednak propagować zdrowy tryb życia a nie body positive, które tylko jest zasłoną dymną dla problemów zdrowotnych i lenistwa


@paki82: dokładnie tak, Victoria Secret zawsze promowało chude piękne kobiety, ta jedna reklama z otyłymi spowodowała, że nigdy nie kupię ich ciuchów. Tak samo jak podpasek always.
@N-Avoie: ostatnio mowilem zonie, ze gdyby pis wprowadzil zakaz reklamy podpasek, pieluch, tamponow i innych pieluchomajtek to z miejsca dostalby +2%. A za reklame z taka baba powinni miec w tv cennik razy 10.
  • 0
Ta to pół biedy. Mi się rzygać chce jak widzę reklamę Dove gdzie pokazują grubą, owłosioną dałnicę... No normalnie żyć się odechciewa jak coś takiego widzę.


@lukiboss: dokładnie, takie osoby nie powinny żyć, a tym bardziej nie można do nich reklam kierować. Należy udawać, że nie istnieją. Mimo, że takie reklamy do zaledwie ułamek wszystkich reklam.
@N-Avoie: śmieszą mnie te zdjecia XXXXXL+ w sportowych ciuchach i sportowych pozach, bo gdyby sport uprawiali tak jak go pozują, to już dawno by tak nie wyglądali. Kilka uczciwych miesięcy ćwiczeń jak pani ze screena i by było jej o połowę mniej.
@N-Avoie: trzeba czytać ze zrozumieniem, powinno się promować zdrowy tryb życia, a nie wmawiać ludzią żeby byli body positive, to choroba którą powinno się leczyć zeby być po prostu zdrowym.