Wpis z mikrobloga

@N-Avoie: ostatnio był artykuł o tym że Victorias secret rezygnują z modelek plussize :) czemu? bo kasa przestała się zgadzać :) mam nadzieję że zacznie się jednak propagować zdrowy tryb życia a nie body positive, które tylko jest zasłoną dymną dla problemów zdrowotnych i lenistwa
  • Odpowiedz
@N-Avoie: tak, jak każda inna podpasek, środków na grzybicę pochwy, upław, spoconych pach, tych stoperanów gdzie Panna wygląda jakby wypuściła na zewnątrz swoją duszę, ogólnie wszystkie reklamy mnie #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
  • 0
ostatnio był artykuł o tym że Victorias secret rezygnują z modelek plussize :) czemu? bo kasa przestała się zgadzać :) mam nadzieję że zacznie się jednak propagować zdrowy tryb życia a nie body positive, które tylko jest zasłoną dymną dla problemów zdrowotnych i lenistwa


@paki82: dokładnie tak, Victoria Secret zawsze promowało chude piękne kobiety, ta jedna reklama z otyłymi spowodowała, że nigdy nie kupię ich ciuchów. Tak samo jak podpasek always.
  • Odpowiedz
@fifoliusz #!$%@? tam, złego licho nie bierze. Znam wielu grubasów i grubasek, którym brzuch o kolana sie obija. Dosłownie.
I co? I nic. #!$%@? wszyscy mają. Ty masz sie dostosować do nich. A spróbuj sie zaśmiać.
  • Odpowiedz
@N-Avoie: ostatnio mowilem zonie, ze gdyby pis wprowadzil zakaz reklamy podpasek, pieluch, tamponow i innych pieluchomajtek to z miejsca dostalby +2%. A za reklame z taka baba powinni miec w tv cennik razy 10.
  • Odpowiedz
  • 0
Ta to pół biedy. Mi się rzygać chce jak widzę reklamę Dove gdzie pokazują grubą, owłosioną dałnicę... No normalnie żyć się odechciewa jak coś takiego widzę.


@lukiboss: dokładnie, takie osoby nie powinny żyć, a tym bardziej nie można do nich reklam kierować. Należy udawać, że nie istnieją. Mimo, że takie reklamy do zaledwie ułamek wszystkich reklam.
  • Odpowiedz
@N-Avoie Obleśna, gruba baba w obcisłych ciuchach mówi o swoim okresie. Jak sobie to wyobrażam to autentycznie rzygać mi się chce, jak jem natychmiast przełączam. Wyobrażacie sobie jak "tam" musi śmierdzieć? Mogłaby być lekko przy kości, ale nie taka tłusta...

@lukiboss o, to też jest okropne :/
  • Odpowiedz
@N-Avoie: śmieszą mnie te zdjecia XXXXXL+ w sportowych ciuchach i sportowych pozach, bo gdyby sport uprawiali tak jak go pozują, to już dawno by tak nie wyglądali. Kilka uczciwych miesięcy ćwiczeń jak pani ze screena i by było jej o połowę mniej.
  • Odpowiedz
no ale fakt #!$%@? tak lubi się ruszać a #!$%@?ć jeszcze bardziej skoro nie daje rady tego przepalić


@Norskee: no tak bo magicznie w momencie rozpoczęcia ćwiczeń ubywa jej wszystkich kg xD
  • Odpowiedz
@N-Avoie: trzeba czytać ze zrozumieniem, powinno się promować zdrowy tryb życia, a nie wmawiać ludzią żeby byli body positive, to choroba którą powinno się leczyć zeby być po prostu zdrowym.
  • Odpowiedz