Wpis z mikrobloga

-Marian, jaki seks?
-Małżeński!
-No nie rozśmieszaj mnie, bo zaraz tu kolki dostanę
-Żądam współżycia! Tu i teraz!
-Marian, ty chyba się dawno w lustrze nie widziałeś, idź na korytarz się przejrzyj
-A proszę bardzo! Ja się własnego wyglądu nie obawiam. Gwiazda filmowa się znalazła, zasrana. Człowiek traci majątek na te akcesoria i jej to nie pasuje, no!
Twarz męska, brutalna. Brutalna, ale męska!
Niewolnico, klęknij na kolana! Oj, nie zaznasz ty dzisiaj litości od swojego pana, Szatana, Paździocha Mariana
-Marian, nie kompromituj się. Chodź do chałupy, bo jeszcze cie ktoś zobaczy
-To niech zobaczy, jest na co popatrzeć!
-Rób jak chcesz pajacu, ja idę do domu bo serial się zaczyna
-Helena, są jeszcze te czipsy ziemniaczane o smaku pizzy?
-Są w kuchni

#swiatwedlugkiepskich #cytaty #seriale
KapitanBombas - -Marian, jaki seks?
-Małżeński!
-No nie rozśmieszaj mnie, bo zaraz tu...

źródło: IMG_0982

Pobierz
  • 16
@Lohengrin: Też kiedyś tak miałem, ale z czasem przekonałem się do odcinków już bez waldusia, babki czy boryska i nie żałuje. Odcinki 150-300 w reżyserii Okiła Khamidova to absolutna topka pod względem humoru w krzywym zwierciadle i absurdu. Też mniejsza ilość postaci dała większe pole do popisu dla głównych aktorów i to właśnie w tych odcinkach możemy zobaczyć kunszt komediowy Heleny, Ferdka, Paździocha czy Boczka.
Da się jeszcze gdzieś obejrzeć online bez płacenia? Kiedyś na stronie polsatu po obejrzeniu reklam, a teraz widzę, że tylko po opłaceniu
@KapitanBombas: ciekawostka:

Twarz męska, brutalna. Brutalna, ale męska!

Te słowa pochodzą z felietonu Marka Hłaski z połowy lat 50. w którym komplementował Ryszarda Kotysa

Warto zwrócić uwagę na aktora, który gra jednego z trenujących chłopaków i którego przypadkowo nokautuje bohater - słabeusz. Aktor ten nie jest chyba wymieniony w czołówce; nazywa się Ryszard Kotas, grał już w 'Pokoleniu' i zdaje się, że jest piekielnie zdolny. Ma on w każdym razie twarz,
@KapitanBombas Ja ogółem też je lubię i obiektywnie trzeba przyznać, są najlepiej napisane.
Ale zwyczajnie jak widzę te wczesne odcinki, jak Klątwa faraona, wal magistra, gdzie jest jeszcze inna saturacja barw, gdzie są wszyscy, to to jest takie "comfy". Klimacik tych odcinków jest taki przyjemny, nostalgiczny ;d