Wpis z mikrobloga

@Hi_Catch_Me: boxdel w filmie zwyrola nie pojawił się przypadkiem, jedno z najlepszych damage control jakie widziałem.
Zwyrol wiedział, że goats jest na świeczniku i to się szybko rozleci więc postanowił to spuścić w kiblu a z siebie zrobić męczennika
upiekł kilka pieczeni na jednym ogniu a i za ujmę na honorze zadaną przez fame też się odpłacił
@Hi_Catch_Me: ale on t9 mówił, w odniesieniu do frikfajtow I tego, że się w końcu służby przez tak chore akcje mogą za nie wziąć.
#!$%@? wykop jest tak antyzwyrolowo #!$%@?, że aż żal czytać.
Ja tam sadze, ze Goha do okragonu i #!$%@? mię to obchodzi, ale z takimi idiotycznymi porównaniami jakie wy tu piszecie to aż wstyd stac w jednym rzedzie
@andrewasos: no to ja się właśnie przyznam, że kiedyś należałem do tych co o zwyrolu mieli lepsze zdanie. #!$%@? nie widzisz w jego wypowiedzi hipokryzji? A jakby przez akcje goats, rząd i youtube wprowadził większa cenzure na youtube gdyby coś #!$%@?ło w tym ich projekciku?
@Gowol Nie zamknęli tylko nałożyli sankcje na dwie spółki HL, m.in. zamrożenie środków finansowych. Powodem były osoby udziałowców a nie prowadzona działalność (freak fight).